Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Baltika, Baltika 7 Eksportnoje / Export

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sibarh
    PremiumUżytkownik
    • 01-2005
    • 10384

    Baltika, Baltika 7 Eksportnoje / Export

    Wyprodukowano w filii browaru w m.Tuła.
    Butelka zielona 0.5 litra,eks.12,5%,alkohol "nie mniej niż 5,4%" "Piwo zwarieno dla was"-tłumaczenie z etykiety
    Kolor -jasnozłocisty,klarowny
    Piana - drobnobąblowa,wysoka,po 4 min.opadła
    Zapach - chmielowy wyrazny
    Gaz- troszkę za mało, ale jest
    Smak - chmielowo-słodowy, słodkie ( za słodkie )
    Nic specjalnego,wypijalne,do kolejnej powtórki,Ocena 3+
    Fotka będzie wkrótce.
    2800 nowe piwa opisałem na forum
    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria
  • sibarh
    PremiumUżytkownik
    • 01-2005
    • 10384

    #2
    Fotka:
    Attached Files
    2800 nowe piwa opisałem na forum
    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

    Comment

    • sibarh
      PremiumUżytkownik
      • 01-2005
      • 10384

      #3
      Kapselek:
      Attached Files
      2800 nowe piwa opisałem na forum
      Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
      Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

      Comment

      • Shlangbaum
        Senior
        • 03-2005
        • 5828

        #4
        Bardzo kiepskie premium, Woda, zielonobutelkowy smak i trochę chmielu. Szkoda było to wieźć z Rosji. Nie polecam raczej, chyba, że ktoś bardzo lubi takie cieńkusze bez wyrazu. Myślę, że z Baltik, to jest to jedno z gorszych piw. Reklamują je co prawda ostro w jego macierzystym kraju ale to tak jak z reklamami Carlsberga u nas - jak wydaje się miliony na marketing to nie zostaje pieniędzy na słód

        Krakowski Konkurs Piw Domowych !

        Comment

        • yendras
          Senior
          • 12-2001
          • 2052

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shlangbaum
          Bardzo kiepskie premium [...]
          Zaraz zaraz, jakie premium ? Nie znam takiego stylu piwa. Czyżbyś zaraził się marketingową "nowomową" ?

          Comment

          • Shlangbaum
            Senior
            • 03-2005
            • 5828

            #6
            Premium - czyli piwo wytrawne i dobrze nachmielone.

            Krakowski Konkurs Piw Domowych !

            Comment

            • Khian
              Gość
              • 01-2006
              • 122

              #7
              Otrzymane od Sibarha.Dzięki.
              Faktycznie kiepskie piwo.Aż dziw że nazwali to piwo eksportowym.Ciekawe gdzie to eksportują Wietnam,Korea Północna
              Kolor -złocisty
              Piana - drobnobąblowa,wysoka ale szybko opadła
              Zapach - chmielowy nawet sympatyczny
              Gaz- jest
              Smak - chmielowo-słodowy, takie wymieszanie wody z odrobiną chmielu, słodu faktycznie pożałowali.

              Comment

              • Gambrinus
                • 06-2001
                • 696

                #8
                Najgorsze piwo z Baltiki. Ladna, oryginalna butelka. Obfita, trwala piana, mocno nagazowane. Blade, prawie bez bez zapachu, w smaku lekka goryczka z metalicznym posmakiem. W piwie plywaly jakies farfocle mimo daty waznosci do sierpnia 2009. Ogolnie porazka.
                Popieraj małe browary!!!
                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                Comment

                • sibarh
                  PremiumUżytkownik
                  • 01-2005
                  • 10384

                  #9
                  Aktualna fotka:
                  Attached Files
                  2800 nowe piwa opisałem na forum
                  Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
                  Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

                  Comment

                  • Kolesław
                    Senior
                    • 03-2004
                    • 1130

                    #10
                    Nic odkrywczego nie będzie. Słabe.
                    Piana śnieżnobiała i całkiem zwarta, obiecująca, aż w końcu okazuje się, że nieszczególnie trwała. Wysycenie średnie.
                    Kolor jakiś taki bladożółty, nieprzyjemny. Niby nie, a jednak nasuwa na myśl seledyn. No seledyn to nie jest mój ulubiony kolor. Zwłaszcza w produktach spożywczych.
                    Smak słodkawy, nijaki z odrobiną chmielu w posmaku. I zapach taki.

                    Comment

                    • docent
                      Senior
                      • 10-2002
                      • 5205

                      #11
                      Baltika 7 to najjaśniejsze piwo jakie widziałem. Wygląda jak delikatnie zabarwiona woda.
                      Piana słaba, po nalaniu jest jej niewiele i zaraz znika.
                      Zapach charakterystyczny dla piw w zielonej butelce, mi odpowiada.
                      Smak zadziwiająco pełny. Czuć miłą ziołowość. Piwo jest bardzo orzeźwiające, również przez swoje dość wysokie nasycenie. Słodkości tu brak, wyraźniejszej goryczki także.

                      Warto zaaplikować sobie tego typu piwo po wysiłku fizycznym, po ciężkim dniu albo w upał, generalnie wtedy, kiedy nie potrzebujemy smakowania niuansów. Trochę przypomina mi dawnego Brok Sambora. Przyzwoita rzecz.
                      Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                      Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                      Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                      Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                      Comment


                      • #12
                        Dzisiaj miałem okazję spróbować.
                        Średniak, słaby smak, słaby zapach, ale za to wielki plus za butelkę.

                        Co nieco więcej opisałem na blogu, zapraszam:

                        Dzisiaj na tapetę poszło pierwsze w moim życiu piwo rosyjskie. Dowiedziałem się o tym dopiero jak zacząłem swój tradycyjny "searching-tour" ...

                        Comment

                        • ART
                          mAD'MINd
                          • 02-2001
                          • 23792

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika maridom Wyświetlenie odpowiedzi
                          ale za to wielki plus za butelkę
                          Sama się zwraca?
                          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                          Comment


                          • #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                            Sama się zwraca?
                            No niestety to aż tak dobrze to nie ma Co więcej, z tego co mój bukwowy skryba (czyt. żona) 'przeczytała' butelkę, to nie ma na niej żadnej informacji o zwrotności tej butelki.

                            A plus za to, że jest po prostu ładna, podoba mi się i łatwo się otwiera (co może mieć też swoje minusy np. w hipermarketach)...

                            Comment

                            • CyboRKg
                              Senior
                              • 04-2010
                              • 593

                              #15
                              Jak wiekszosc koncerniakow klasy premium w zielonym szkle - woda gazowana zabarwiona piwem. Kolor jasnozloty, wysycenie z poczatku wysokie znika razem z piana. Trudno znalezc jakies szczegolne cechy na plus.
                              "Jedno pivo ne vadi!"
                              "Kupuje tylko w polskich sklepach!"

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎