Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Warszawa, Wysockiego 6 (Bródno), Społem WSS Wola

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • perzan
    Member
    • 07-2005
    • 35

    Warszawa, Wysockiego 6 (Bródno), Społem WSS Wola

    Amber "Żywe" dostępne jest w samie przy Wysockiego 7 (zamknieta lodówka)
    w tym samym sklepie wybór Ciechanowa
  • perzan
    Member
    • 07-2005
    • 35

    #2
    w tymże sklepie dostępny również Brok ,Kasztelan,Ujazdów Zamkowe i Mocne,czeski
    Bartnik,PilsnerUruqell,Wojak (to mi narazie prrzychodzi do głowy z tych nieco żadziej spotykanych) plus oczywiscie piwa ogólnodostępne

    Comment

    • Wujcio_Shaggy
      Senior
      • 01-2004
      • 4628

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika perzan
      [...] Ujazdów Zamkowe i Mocne [...]
      A co to za browar? Może raczej Namysłów?
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

      Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

      @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

      Comment

      • perzan
        Member
        • 07-2005
        • 35

        #4
        pomyłka oczywiscie Namysłów Zamkowe i Mocne

        Comment

        • latajacy13
          Gość
          • 02-2004
          • 1

          #5
          Sklep (Społem WSS Wola) znajduje się przy Wysockiego 6, a nie 7, czyli po drugiej stronie ulicy. Pod numerem 7 jest stary bazarek i wulkanizacja. Natomiast parę kroków obok pod numerem 4 oprócz wspomnianego samu są delikatesy z piwami z Ciechanowa (wczoraj był tylko Ciechan Wyborny i Porter)
          Last edited by latajacy13; 15-08-2005, 15:12.

          Comment

          • perzan
            Member
            • 07-2005
            • 35

            #6
            Być może pomyła w końcu mieszkam tam od urodzenia
            Charakterystyczny budynek nie tudno zgadnąć ze jest tam sam Wss Społem
            (akutat Wola choć sklep na Pradze Północ/Bródnie)
            Natomias piwa ciągle aktualne-Amber Żywe za 3,30,cały wybór ciechanowa za wyjatkem
            jak na razie Miodowego,lekki Kasztelan,Namysłow,czeski Bratnik,Sambor Brok.
            Nieco wcześniej w przejściu pod blokiem na Wysockiego 2 mają jakąś Łomżę w bączkach.
            W okolicy w przejściu pod blokiem na Ogińskiego 3 jest Kasztelan Mocnyi butelkowy
            Frater.
            Nieco dalej idąc Wysockiego na rogu Bazyliańskiej jest sklep spółdzielni "pelcowizna"
            tam można dostać łódzkiego "Goolmana" zwykłego i mocnego (we wszystkich sklepach tej spółdzielni,jest jeszcze jeden na Bródnie nie pamietam ulicy niestety.
            Idąc Bazylianską w stronę Kondradowicza na początku Kondradowicza w samie przy aptece jest Karpackie,Karpackie Mocne i Sokół.
            Idąc dalej Kondradowicza można trafić do Lider Prica-tam duży wybór piw produkowanych dla nich przez między innymi browarBelgia np.1410 i duzo innych,kilka piw smakowych-
            wisniowe,malinowe,bananowe,łódzki Lodowar,sporo tanich czeskich piw w dużych plastikowych butelkach,coś czeskiego w szesciopaku,no i przede wszystkim bardzo dobre
            piwo pszeniczne z browaru z Frankfurtu nad Odrą.
            Stamtąd już niedaleko do Carrefoura na Głebockiej-tam między innymi Kożlak z Juranda,pszeniczne trójpaki z Jabłonowa,ukraiński Oblon....
            Z Bródna niedaleko linią 112 dojazd do Hali Marymont 10 minut a tam Lwówek Śląski.
            Last edited by perzan; 15-08-2005, 15:55.

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              • 02-2001
              • 23791

              #7
              mam prośbę aby każdy sklep opisywać w nowym temacie - dziękuję
              ps Goolman jest z Lublina a nie z Łodzi
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎