Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Pruszcz Gdański, Krótka, Gumi Pub

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • skandal
    Senior
    • 05-2002
    • 1439

    Pruszcz Gdański, Krótka, Gumi Pub

    Pub mieści się w dość niedużym budyneczku parterowym na obrzeżach targu/rynku, dość dobrze ukryty za róznymi budami tam poustawianymi. Widać tylko neon Tyskiego. Z lanych IRISH z Kormorana i Specjal Jasny EB. Za 0,5-3zł za 0,3-2zł. Można porzucać lotkami i pograć w bilardy. Miejsce raczej z tych siermiężnych dla twardszych zawodników Irish jest tam dostępny co najmniej 1,5 roku ale do tej pory nie było mi podrodze i nie sprawdziłem. Nareszcie będe miał bliżej na Irisha niż do Sobieszewa a do tego sporo taniej
    Acha dla tych co nie wiedzą gdzie jest targ/rynek w Pruszczu. Zaraz po wjechaniu do miasta jest po lewej stronie, Krótka to ul równoległa do Grunwaldzkiej, przed głównym skrzyżowaniem należy skręcić w lewo.
  • skandal
    Senior
    • 05-2002
    • 1439

    #2
    Zrobiłem dzis rekonesans. Narazie Irish tylko butelkowy ale zaraz jak się zrobi cieplej ma być beczkowy. Nie wiem czemu tak Barman coś tam tłumaczył że się musi chłodzić, że coś tam nie tego. O co mu chodziło to diabli wiedzą, wkońcu piwo niepasteryzowane musi stać w chłodzie a teraz mamy dość chłodno i chłodziarka by aż tak sie nie napracowała W każdym razie za 1-2 tygodnie można wybrać się tam sekcją i obalić z pół beczki. Będe sie dowiadywał czy jest i jak będzie beczkowy dam odpowiedni temat.

    Comment

    • Jimmy_jb
      • 11-2005
      • 911

      #3
      Byłem w "Gumisiu" wczoraj i Irish Beer nadal tylko w wersji butelkowej w cenie 3 zł (ew. na wynos z kaucją za butelkę). Na rynek w Pruszczu łatwiej dojechać skręcając w pierwszą ulicę w lewo przed wjazdem do miasta (na pierwszych światłach od strony Gdańska) i potem w prawo. "Gumi Pub" znajduje się obok rynku - przy bramie prowadzącej na rynek jest ścieżka w bok między dwoma płotami.
      Mona Browar Prywatny, Pruszcz Gdański Słoneczna

      Comment

      • skandal
        Senior
        • 05-2002
        • 1439

        #4
        2 tygodnie temu również nie było lanego Irisha. Bede tam znów w sobote i dam wtedy znać. Jak bedzie lany to może wreszcie zrobimy tam spotkanie.

        Comment

        • skandal
          Senior
          • 05-2002
          • 1439

          #5
          Jest już Irish z beczki.

          Comment

          • tomek35
            Senior
            • 02-2007
            • 497

            #6
            Mam pytanie, czy w tym Barze jeszcze są dostepne piwa z Browaru Kormoran?, i jak tam dojechać?, jeszcze nigdy nie piłem piw Kormoranu, a chętnie spróbuje

            Comment

            • skandal
              Senior
              • 05-2002
              • 1439

              #7
              Idz na bazar/rynek i idz za aromatem Irisha a znajdziesz
              O tej porze roku pewnie nie będzie beczkowego ale butelkowe może być.

              Comment

              • tomek35
                Senior
                • 02-2007
                • 497

                #8
                Dzięki za info, postaram sie jeszcze w tym tygodniu odwiedzić ten przybytek

                Comment

                • tomek35
                  Senior
                  • 02-2007
                  • 497

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika skandal Wyświetlenie odpowiedzi
                  Idz na bazar/rynek i idz za aromatem Irisha a znajdziesz
                  O tej porze roku pewnie nie będzie beczkowego ale butelkowe może być.

                  Orientujesz się, od której ten pub otwierają? nie chce pocałować klamki

                  Comment

                  • tomek35
                    Senior
                    • 02-2007
                    • 497

                    #10
                    Dzisiaj odwiedziłem ten przybytek, a niełatwo było ten pub znależć. Rzeczywiście maja tylko Irish beer z butelki, wziąłem kilka butelek, piwo smakowite
                    Last edited by tomek35; 07-02-2008, 16:45.

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎