Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Zabrze, Bytomska (Biskupice), Pub Country

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Aldach
    Senior
    • 07-2003
    • 1269

    Zabrze, Bytomska (Biskupice), Pub Country

    Zakładam nowy temat, osobny dla jednej ulicy, bo jak pokazał mój wczorajszy pobyt tam watro.
    Przy okazji wycieczka zbiorowa dla forumowiczów z Zabrza w ogólności a do Starego Kocura w szczególności - czy Biskupice leżą aż tak daleko od centrum, że nie chce się Wam tam czterech liter dowieźć Czyżby Stary Kocur był aż tak ... echm, echm ... wiekowy, że nie może sprawdzić co się w Biskupicach dzieje A może oni to wiedzą, tylko się wiedzą swoją podzielić nie chcą ?
    A dzieje się nieźle...

    {A ja go dzielę wg nowych zasad Maggyk}
    Last edited by Maggyk; 20-09-2005, 12:19.
  • Aldach
    Senior
    • 07-2003
    • 1269

    #2
    Pub Country
    Jadąc od strony centrum Zabrza w stronę Bytomia znajduje się on zaraz na początku Biskupic po prawej stronie.
    Knajpka młodzieżowa, wyłożona jakimiś rattanopodobnymi badyjami, dosyć ciemnawa, ogólnie sympatyczna. Niektórych może jedynie nieco przeszkadzać dosyć głośna muzyka z gatunku "ciężkiego rocka" (przynajmniej to leciało jak ja tam byłem). Mimo sobotniego popołudnia dosyć pustawo. Można zagrać w bilard.
    Do picia oprócz Tyskiego jest Brackie za 3 złote 0,5 litra.
    Do jedzenia Fast food.

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎