Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Warszawa - słód

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ferox
    Junior
    • 09-2005
    • 6

    Warszawa - słód

    Witam wszystkich,jestem poczatkujacym piwowarem (pare dni temu nastawilem swojego pierwszego brew-kita ) . Zamierzam zrobic nastepna porcje porzadnie z zacieraniem, skompletowalem juz prawie caly sprzet i mam spory problem: wychodzi na to, ze najwiecej kosztuje ten nieszczesny slod. Czy ktos sie orientuje jaka jest aktualnie sytuacja z dostepnoscia taniego slodu w Warszawie? Jak widze, ze ludzie z Gdanska pisza, ze kupuja za niecale 2 zl/kg, to zniecheca mnie cene w BA -5 zl/kg. Chodzi mi o aktualna sytuacje, gdzie piwowarzy z Warszawy zaopatruja sie w ten towar,gdyz nie znalazlem na forum takiego watku(przynajmniej w ostatnich paru mies.) Pozdrawiam
  • dkrasnodebski
    cymbał
    • 05-2003
    • 2316

    #2
    Czy aby na pewno szukałeś?tani słód i drożdże i słód a to pewnie jeszcze nie wszystko.
    Zakład Piwowarstwa Domowego BRODAREK

    www.radoslawstolar.pl

    Comment

    • ferox
      Junior
      • 09-2005
      • 6

      #3
      Slod

      tam juz sprawdzalem, ale chodzi mi o aktualna sytuacje w Warszawie

      Comment

      • mark33
        Idę po piwo do piwnicy.
        • 04-2005
        • 3283

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ferox
        tam juz sprawdzalem, ale chodzi mi o aktualna sytuacje w Warszawie
        Praktycznie każdy zaczynał od BA, po czasie otwierają sie nowe możliwości, poznajesz ludzi coś się organizuje - kupuje hurtem na spółkę itp, premium użytkownicy też maja taniej.
        Pisałeś o cenie 5 zł, więc wnioskuję, że zależy Ci na słodzie pszenicznym a ten jest ciężko kupić poza BA.

        W stolice jest dość dużo piwowarów, nie to co w Bielsku.

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎