Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Aldaris, Riga 800

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Krzysiu
    Krzysiu
    • 02-2001
    • 14936

    Aldaris, Riga 800

    trzy piwa: Riga 800, Premium, Zelta (bezalkoholowe)
    Piana słaba, dziurawa, zapachu brak, mało gazu, kolor przeciętny.
    Charakterystyczna cecha wspólna - obrzydliwy, chemiczny smak. Trudno to w ogóle porównać do polskiego piwa. Niesłychanie trudne do wypicia w całości.
    Piękna etykieta piwa Riga 800, widać, że zaprojektowana przez dobrego plastyka, a nie dobrego komputerowca. Niestety, nie wpływa to na smak.
    Last edited by Twilight_Alehouse; 14-09-2005, 12:11.
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23798

    #2
    nie piłem żadnego piwka zza wschodniej granicy...
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • sklep-piwowar
      Senior
      • 10-2002
      • 559

      #3
      ART napisał(a)
      nie piłem żadnego piwka zza wschodniej granicy...
      Nasze zdanie o piwach ze wschodu jest utarte od dawna i uważamy te piwa jako męty podawane w słoiku pod budką z piwem ( tak było)
      Ja mam stały dostęp do piw z Ukrainy browar Obolon i można stwierdzić żę jakość jest coraz lepsza .Mają też dużo piw ciemnych o małej zawartości ekstraktu i alkoholu (nie słodkie),co u nas jest chyba niedostępne

      Comment

      • kloss
        Senior
        • 03-2003
        • 2526

        #4
        Wrzucanie piw z bylego ZSRR do jednego wora to nieporozumienie.Poza Bialorusia,ktora produkuje scieki w pozostalych krajach trafiaja sie piwa lepsze i gorsze.Znakomita wiekszosc tych,ktore pilem zaliczala sie do lepszych.O piwach z krajow baltyckich mam generalnie dobre zdanie.Co do Aldarisa "Riga 800" to nie jest ich najlepszy produkt.Warto natomiast sprobowac "Zelta Gold"

        Comment

        • Cooper
          Senior
          • 11-2002
          • 6055

          #5
          ART napisał(a)
          nie piłem żadnego piwka zza wschodniej granicy...
          Nie płacz. Najbliższym Tobie miejscem gdzie (przynajmniej 2 lata temu) jest piwo zza Buga jest poznański rynek , gdzie osobiście łoiłem ukraińskiego Obolona z kijaszka. Oprócz tego miejsca nie przypominam sobie gdzie jeszcze w PL można nabyć WNP-owskie piwa. W sklepach ostatnio co raz częściej pojawia się też kwas chlebowy (jak dla mnie - mniampyszota) też z Obolona , ale to już nie piwo.
          Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
          1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

          Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎