Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Poznań, boczna Półwiejskiej, Tatoo

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • koyote
    Gość
    • 05-2002
    • 15

    Poznań, boczna Półwiejskiej, Tatoo

    ja osobiscie chodze do knajpki zwanej TATOO w bok od Półwiejskiej. Co prawda leją tam tylko standarcik w postaci Tyskie i Lech (3,50 dla studentów, 4,00 dla wszystkich), ale jest tam bardzo fajna atmosfera i ludzie spoko przychodzą. Jeszcze jedna ważna informacja dla ludzi słuchajacych rocka i metalu, właśnie taka muza tam leci.
  • koyote
    Gość
    • 05-2002
    • 15

    #2
    a tak wogóle to witam, bo to mój debiut na forum

    Comment

    • grzech
      Senior
      • 04-2001
      • 4592

      #3
      FCJP

      koyote napisał(a)
      ja osobiscie chodze do knajpki zwanej TATOO w bok od Półwiejskiej. Co prawda leją tam tylko standarcik w postaci Tyskie i Lech (3,50 dla studentów, 4,00 dla wszystkich), ale jest tam bardzo fajna atmosfera i ludzie spoko przychodzą. Jeszcze jedna ważna informacja dla ludzi słuchajacych rocka i metalu, właśnie taka muza tam leci.
      Uprzejmie proszę o przetłumaczenie na język polski wyrażenia: "ludzie spoko przychodzą" oraz podanie, która to dokładnie muza leci.

      Comment

      • koyote
        Gość
        • 05-2002
        • 15

        #4
        A więc Grzechu uprzejmie Ci odpowiadam:
        - "spoko ludzie" to tacy, z którymi mozesz spokojnie wykonać klika browarków, pogadać niemartwiąc się o to, że zarobisz w morde i to właśnie oni tworzą fajną atmosferę
        - a konkretnie jaka muza leci w TATOO, trudno mi określić bo grają na zmianę rocka i metal w zależności od nastroju barmanki lub "widzimisie" klientów

        pozdrawiam i czekam na następny zestaw pytań

        Comment

        • grzech
          Senior
          • 04-2001
          • 4592

          #5
          Muzy - dziewięć córek Zeusa i Mnemosyne, opiekunki rozmaitych dziedzin nauki i sztuki. Pytałem się nie "jaka", a "która".

          Comment

          • koyote
            Gość
            • 05-2002
            • 15

            #6
            a to co innego
            jeśli chodziło Ci o muzy córy Zeusa, są takie trzy stojące za barem, ale niewiem niestety jak się nazywają opiekunki browarów

            Comment

            • Grothesk
              Senior
              • 11-2005
              • 811

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika koyote Wyświetlenie odpowiedzi
              a to co innego
              jeśli chodziło Ci o muzy córy Zeusa, są takie trzy stojące za barem, ale niewiem niestety jak się nazywają opiekunki browarów
              jak to jak?
              święte BROVARIE od Aniołów!

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎