Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Olsztyn, Kołłątaja 20, U Artystów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Cyrkonia
    Senior
    • 10-2001
    • 1936

    Olsztyn, Kołłątaja 20, U Artystów

    Kemp zaczął, to teraz chyba moja kolej.
    ....
    ....
    Knajpa "U Artystów" na Starym Mieście w Olsztynie - ul. Kołłątaja 20 (chyba). Wnętrze dość surowe i pustawe - a nazwa knajpy wskazywałaby na coś ciekawszego. Za to obsługa całkiem miła. Piwo w firmowym szkle (strasznie nie lubię gdy zamawiam jakieś piwo i dostaję je w szkle do innego - zastanawiam się wtedy co tak na prawdę dostałam). I zawsze pamiętają o podstawkach. Na dodatek jak wspomniałam o zbieraniu podstawek to otrzymałam cały zestaw innych - wszystkie jakie mieli. A piwo z nalewaka - obecnie Okocim i Żywiec w cenie 3,00 zł i 5,00 zł.
    Ogólnie knajpa OK do posiedzenia w ciągu dnia. Na wieczór - jakoś mi nie odpowiada bo są inne fajniejsze i przyjemniejsze.
    www.stat-gra.pl
  • żąleną
    Sojowe Oddziały Bojowe
    • 01-2002
    • 13239

    #2
    Myślę, że lepiej byłoby zakładać oddzielne tematy dla każdej knajpy - byłoby czytelniej, bo teraz żeby wyfiltrować komentarze dotyczące jednego lokalu trzeba przeczytać cały temat.

    U Artystów - wnętrze rzeczywiście takie sobie, chociaż fajnie siedzi się na pięterku. Guinness za 10 zł, Kilkenny nie wiem za ile bo nie było, Lech (nie pamiętam już za ile, bo nie kupowałem , ale nie więcej niż 5 zł).

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎