Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Zabrze, Bytomska (Biskupice), Pub Roger

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Aldach
    Senior
    • 07-2003
    • 1269

    Zabrze, Bytomska (Biskupice), Pub Roger

    Pub Roger
    Po prawej stronie ulicy, zaraz za sklepem "Żabka"
    Właśnie dla odwiedzenia tego lokalu podjąłem wyciwczkę po Biskupicach. Przejeżdżając tamtendy tramwajem już od jakiegoś czasu intrygowały mnie zewnętrzne "insygnia" lokalu. Kaseton "Kaiser", kaseton z nazwą lokalu Roger" do złudzenia przypominający, a najperniej po prostu zerżnięty, z zabrzańskiego piwa o tej samej nazwie. Widoczne też są parasole Królewskiego i Górnośląskiego.
    Ten Kaiser, Roger, Królewskie i Górnośląskie oczywiście nie są dostępne ale i tak warto się tam wybrać. Oprócz masówki lanej i butelkowej jest Namysłów 2.80 za 0.5l i, jak przystało na Biskupice, Brackie za 3.00 - 0.5 l
    Knajpka niewielka, ogródek duży - ale uwaga, można trafić na "Dancing" z obłędnie głośną biesiadną muzyką.
  • Aldach
    Senior
    • 07-2003
    • 1269

    #2
    Reasumując - jedna ulica, cztery godne uwagi knajpy, w tym trzy z trudno dostępnym na śląsku Brackim. A to wszystko jakieś dzieśięć minut jazdy tramwajem od centrum Zabrza (samochodem jeszcze mniej, ale ktoby tam autem jeździł). Od Bytomia około pół godziny. Czyli świetne miejsce na spotkania śląskiej sekcji Browar.biz.

    Nie mogę sobie odmówić przyjemności, więc zapytam - Kocur, czy ty wogóle się już z centrum nie ruszasz?

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎