Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Częstochowa, Jasnogórska 47, Karczma Rzym

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • MICHCIO_MANIAK
    Junior
    • 01-2003
    • 15

    Częstochowa, Jasnogórska 47, Karczma Rzym

    Polecam małą knajpkę w Częstochwie jaką jest KARCZMA RZYM, miła atmosfera, ludzi są spoks... przeważanie studenci i uczniowie pobliskiego technikum. Piwko lane to Rayan - 3złocisze, nowością jest dzban 2 litry jednyne 10 łz.
    jak dobrze zagadacie z barmanem puści muzę jaką kto chce...
    aaa i bar znajduje sie na ulicy Jasnogórskiej, numeru nie pamiętam... ale buynek jest widoczny z daleka...
    zapraszam !!!
  • Cordel
    Senior
    • 09-2001
    • 1087

    #2
    Panie, wybacz, może ja nie ze śląskiego jestem, ale cholibka, niezbyt pasuje mi Twój post do ogólnej kocepcji Forum. Jakoś tak to wszystko zawatre w tej informacji wydaje się mocno młodzieżowe...
    "Mam powody
    Powstrzymywać się od wody.
    Od wody mnie w brzuchu kole:
    Pijam tylko alkohole."
    Jan Lemański

    Comment

    • MICHCIO_MANIAK
      Junior
      • 01-2003
      • 15

      #3
      Może i tak... ale i tak wiem swoje, kilka kanjpek juz zwiedzilem w swoim może i krótkim życiu ale Rzym ma niepowtarzalny klimat, kominek, mili ludzie i dobre piwko. Zapewne sadzisz kolego ze jestem mlody i pije tylko po to zeby sie upic... POMYŁKA... te czasy mineły... Piwo jest dla smakoszy...

      Comment

      • Cordel
        Senior
        • 09-2001
        • 1087

        #4
        Ależ skąd takie domysły? Ja tylko zwracam uwage na język, na ogonki, na literówki... Młodzież jest tu mile widziana, byle pełnoletnia i z ortografią obyta
        "Mam powody
        Powstrzymywać się od wody.
        Od wody mnie w brzuchu kole:
        Pijam tylko alkohole."
        Jan Lemański

        Comment

        • MICHCIO_MANIAK
          Junior
          • 01-2003
          • 15

          #5
          To przepraszam, źle Cie oceniłem... sądziłęm że jakiś koleś przyczepił się do mojego wieku, pełnoletni - owszem jestem. A te błedy to przez to że teraz czas mnie goni, a może polecisz mi jakąś fajną knajpkę tam skąd pochodzisz?? Często jeżdże ze znajomymi i szukam ciekawych miejsc. Ostatnio znalazłem "Gospodę pod Czarcim Kopytem" w Ustroniu - Jaszowcu.

          Comment

          • celt_birofil
            † 2017 Piwosz w Raju
            • 09-2001
            • 4469

            #6
            MICHCIO_MANIAK napisał(a)
            Ostatnio znalazłem "Gospodę pod Czarcim Kopytem" w Ustroniu - Jaszowcu.
            To już w zasadzie Równica. Ewentualną recenzję prosimy tutaj
            Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎