Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zabrze/Imielin w okolicach Dworca PKP Katowice

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • abernacka
    Senior
    • 12-2003
    • 10837

    Zabrze/Imielin w okolicach Dworca PKP Katowice

    Moi mili mam do was jedno pytanko. Czy gdzieś w okolicach dworca głównego PKP w Katowicach w niedzielę można napić się beczkowego Zabrza (ew. butelkowe lub Imielina? Pytam, ponieważ świeżych informacji w tym temacie nie ma a planuję zahaczyć w drodze powrotnej właśnie o Katowice.
    Piwna turystyka według abernackiego
  • Aldach
    Senior
    • 07-2003
    • 1269

    #2
    Obawiam się, że w Katowicach wogóle nie ma beczkowego Zabrza, co do butelkowego Zabrza lub Imielina to musisz poszukać w okolicznych sklepikach. Na tyłach dworca głównego, na placu Andrzeja jest sklep, w którym czasem trafiają się różne ciekawe piwa.
    A najlepiej przyjedź do Bytomia.
    Last edited by Aldach; 12-06-2005, 13:06.

    Comment

    • adam16
      Senior
      • 02-2001
      • 9865

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka
      Moi mili mam do was jedno pytanko. Czy gdzieś w okolicach dworca głównego PKP w Katowicach w niedzielę można napić się beczkowego Zabrza (ew. butelkowe lub Imielina? Pytam, ponieważ świeżych informacji w tym temacie nie ma a planuję zahaczyć w drodze powrotnej właśnie o Katowice.
      A mowa o najbliższej niedzieli? Bo w Chorzowie jest lany Imielin i parę metrów dalej, lany boner i Porter z Witnicy.
      Browar Hajduki.
      adam16@browar.biz
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

      Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

      Comment

      • abernacka
        Senior
        • 12-2003
        • 10837

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adam16
        A mowa o najbliższej niedzieli? Bo w Chorzowie jest lany Imielin i parę metrów dalej, lany boner i Porter z Witnicy.
        Tak Adamie mowa o najbliższej niedzieli (19.VI). Zestaw, który zaproponowałeś też jest bardzo kuszący, ale mój pobyt na Śląsku jest mocno ograniczony czasowo. Pociąg do Gdyni mam o 15,00 z Katowic (pojawię się w Katowicach o 9,25). Dlatego obawiam się, że nie wszystkie przybytki są otwierane tak szybko. Aldach zapewnił mnie, że knajpka w Bytomiu z Górnośląskim jest otwarta o tej porze.
        Ps. Jeszcze wszystko na spokojnie przemyślę i dam wam odpowiedź w stosownym temacie
        Piwna turystyka według abernackiego

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎