Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Katowice, Kotlarza 8, Pub Dionizos (zamknięte)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pepek
    Senior
    • 04-2003
    • 1499

    Katowice, Kotlarza 8, Pub Dionizos (zamknięte)

    Lokalizacja: ul. Kotlarza 8.
    Czynne: cały tydzień 09.00-22.00.
    Piwa lane (0,5 l): Żywiec Full - 3,70 zł; Tyskie Gronie - 3,50 zł; Warka Jasne - 3,30 zł i bardzo miłe zaskoczenie czyli Brackie za 3,00 zł.
    Dostępne są również winka, koniaczki i wódeczki. Do zagryzanie paluszki, chipsy.
    Z zewnątrz lokal prawie nie rzucający się w oczy. Szyld nie za duży, zwóciłem na niego uwagę tylko dzięki kasetonowi Brackiego. Najpierw trzeba przekroczyć prawie pancerne wrota sugerujące "niezłe klimaty". Nic z tych rzeczy. Siedzi co prawda "swojskie" towarzystwo, ale panuje względny ład. Lokal raczej nowy bądź odnowiony, dość obszerny. Niby "greckość" tego pubu mają symbolizować kiczowate atrapy kolumn przy ścianach z regipsów i paneli. Siedzi się przy szynkwasie, przy okągłych stolikach na środku lub w lożach przy ścianach. "Muzykę" typu techno puszczają zbyt głośno. Urzekł mnie też jeden ciekawy fakt. W dwóch "bezimiennych" chłodziarkach zgodnie obok siebie stoją i chłodzą się butelkowe produkty GŻ, KP, CO, Broka, Belgii (Gingers) wraz z wódeczkami i popitkami.
  • Pepek
    Senior
    • 04-2003
    • 1499

    #2
    Odp: Pub Dionizos

    Pepek napisał(a)
    Lokalizacja: ul. Kotlarza 8.
    Czynne: cały tydzień 09.00-22.00.
    Piwa lane (0,5 l): Żywiec Full - 3,70 zł; Tyskie Gronie - 3,50 zł; Warka Jasne - 3,30 zł i bardzo miłe zaskoczenie czyli Brackie za 3,00 zł.
    Dostępne są również winka, koniaczki i wódeczki. Do zagryzanie paluszki, chipsy.
    Z zewnątrz lokal prawie nie rzucający się w oczy. Szyld nie za duży, zwóciłem na niego uwagę tylko dzięki kasetonowi Brackiego. Najpierw trzeba przekroczyć prawie pancerne wrota sugerujące "niezłe klimaty". Nic z tych rzeczy. Siedzi co prawda "swojskie" towarzystwo, ale panuje względny ład. Lokal raczej nowy bądź odnowiony, dość obszerny. Niby "greckość" tego pubu mają symbolizować kiczowate atrapy kolumn przy ścianach z regipsów i paneli. Siedzi się przy szynkwasie, przy okągłych stolikach na środku lub w lożach przy ścianach. "Muzykę" typu techno puszczają zbyt głośno. Urzekł mnie też jeden ciekawy fakt. W dwóch "bezimiennych" chłodziarkach zgodnie obok siebie stoją i chłodzą się butelkowe produkty GŻ, KP, CO, Broka, Belgii (Gingers) wraz z wódeczkami i popitkami.
    Po blisko roku udaliśmy się tamże z Wiktorią w ubiegły piątkowy wieczór. Czas się zatrzymał. Nic się nie zmieniło - ceny nie drgnęły, zmęczone twarze te same. No może był jeden wyjatek - podchmielone starzyki w stoliku obok urządzili sobie mini szansę na sukces z repertuarem Kiepury
    Brackie wyśmienite!

    Comment

    • adam16
      Senior
      • 02-2001
      • 9865

      #3
      Odp: Odp: Pub Dionizos

      Pepek napisał(a)
      Po blisko roku udaliśmy się tamże z Wiktorią w ubiegły piątkowy wieczór...
      O Wy niedobrzy, byliśta w okolicy i nie daliśta znać o tem
      Last edited by adam16; 21-09-2004, 16:11.
      Browar Hajduki.
      adam16@browar.biz
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

      Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

      Comment

      • Pepek
        Senior
        • 04-2003
        • 1499

        #4
        Odp: Odp: Odp: Pub Dionizos

        adam16 napisał(a)
        O Wy niedobrzy, byliśta w okolicy i nie daliśta znać o tem
        Byliśmy dosłownie przelotem na dosłownie po dwa Brackie. Przy następnym razie poprawimy się

        Comment

        • adam16
          Senior
          • 02-2001
          • 9865

          #5
          Odp: Odp: Odp: Odp: Pub Dionizos

          Pepek napisał(a)
          Byliśmy dosłownie przelotem na dosłownie po dwa Brackie. Przy następnym razie poprawimy się
          No, ja myślę
          Browar Hajduki.
          adam16@browar.biz
          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

          Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

          Comment

          • Wiktoria
            Senior
            • 07-2003
            • 796

            #6
            Pub Dionizos

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pepek
            Lokalizacja: ul. Kotlarza 8.
            Czynne: cały tydzień 09.00-22.00.
            ...
            Coś niestety ostatnio ciemno i drzwi zamknięte...

            Comment

            • Pepek
              Senior
              • 04-2003
              • 1499

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wiktoria
              Coś niestety ostatnio ciemno i drzwi zamknięte...
              To prawda niestety - sprawdzone wczoraj po powrocie z Krakowa. A na zamkniętych dzwiach nie ma nawet najmniejszej karteczki informującej co jest tego przyczyną.
              Ech, czyżby ta knajpa z lanym Brackim już nie żyje?

              Comment

              • Pepek
                Senior
                • 04-2003
                • 1499

                #8
                Sam sobie odpowiadam na pytanie. Dionizos is dead. Zamknięte na głucho, poł kasetona Brackiego stłuczone/skradzione. Wielka szkoda. Ciociu moderatorko Maggyku dodaj zamkniete w tytule tematu proszę

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎