Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Katowice, Sienkiewicza 32, Morgan's Pub

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • celt_birofil
    † 2017 Piwosz w Raju
    • 09-2001
    • 4469

    Katowice, Sienkiewicza 32, Morgan's Pub

    Morgan's Pub ul. Sienkiewicza 32 (w budynku Górnośląskiego Centrum Kultury).
    Szczegółowy opis tutaj
    Będąc na szkoleniu w Katowicach nie mogłem nie zaliczyć tego przybytku. Zlokalizowany w budynku stylu "Środkowy Gierek". Faktycznie dużo przestrzeni. Duże pomieszczenie konsumpcyjne, estrada koncertowa (za mojej bytności występował Carrantuohill). Dodatkowa salka bilardowa. A co leją? Beamish, Guinness, Kilkenny oraz Okocim Jasne, Mocne i "Student" (tańsze 50 groszy).
    Piwa irlandzkie w granicach 10-12 zł za pintę.Okocim 5 zł. W menu również kilka typowo irlandzkich potraw.
    Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)
  • Seler_32
    Senior
    • 04-2003
    • 444

    #2
    Odp: U Morgana

    celt_birofil napisał(a)
    Morgan's Pub ul. Sienkiewicza 32 (w budynku Górnośląskiego Centrum Kultury).
    Szczegółowy opis tutaj
    Będąc na szkoleniu w Katowicach nie mogłem nie zaliczyć tego przybytku. Zlokalizowany w budynku stylu "Środkowy Gierek". Faktycznie dużo przestrzeni. Duże pomieszczenie konsumpcyjne, estrada koncertowa (za mojej bytności występował Carrantuohill). Dodatkowa salka bilardowa. A co leją? Beamish, Guinness, Kilkenny oraz Okocim Jasne, Mocne i "Student" (tańsze 50 groszy).
    Piwa irlandzkie w granicach 10-12 zł za pintę.Okocim 5 zł. W menu również kilka typowo irlandzkich potraw.
    To miał kolega celt szczęście, bo ja osobiście odradzam słuchanie muzyki z płyt w tym lokalu, gdyż piosenka zaczynając się raz kończy się razy siedem (nie mówiąc o tym, że w trakcie odtwarzania przeplata się z innymi utworami).
    Nie należy odkładać na jutro, tego co można wypić dzisiaj.

    Nie wierzę abstynentom.

    Comment

    • ye2bnik
      Senior
      • 07-2003
      • 171

      #3
      Wczoraj w śnieżnej zadymce dotarłem z kumplami do dwóch lokali, o których wspominacie. Aktualne piwne menu:

      Morgan's:
      Beamish, Kilkenny, Guiness, Blackthorn Cider, Caffrey's - 10 PLN, Okocim i Carlsberg - nie pytałem, bo nie pijam. Wszystko z kija.
      Szkoda, że prócz Okocimia nie mieli innych wafli.
      Last edited by Maggyk; 20-09-2005, 15:16.
      Krok po kroku, krok po kroczku,
      Najpiękniejsze w całym roczku
      Idą Święta...

      Comment

      • celt_birofil
        † 2017 Piwosz w Raju
        • 09-2001
        • 4469

        #4
        ye2bnik napisał(a)
        Szkoda, że prócz Okocimia nie mieli innych wafli.
        Trzeba się było usmiechnąć do barmanki Ja dostałem sporo.
        Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎