Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Chorzów, Wojewódzki Park Kultury i Wypoczynku, Kamienny Kasztel

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • adam16
    Senior
    • 02-2001
    • 9865

    Chorzów, Wojewódzki Park Kultury i Wypoczynku, Kamienny Kasztel

    Kamienny Kasztel Lokal o parę klas lepszy od Zielonej Doliny (nic nie umniejszając tej ostatniej). I mieści się od niej niedaleko –może 250-300 metrów. Przy drodze do Planetarium. To restauracja w stylu niby staropolskim (mnie pewne elementy wystroju kojarzą się jednak z Afryką!). Bardzo miła atmosfera. Na parterze kominek, kilka stolików i bar z barmanem. Na piętrze kolejny kominek z trzaskającymi polanami. Leją kilka różnych piw. Głównie Żywiec - 5zł. Grzany z ziołami - 9 zł. Guinness 9 zł. Inne piwa 5-10 zł, ale nie pamiętam wszystkich.
    Uwaga – pyszne pieczywo czosnkowe, i rewelacyjny strudel jabłkowy . W ogóle duży wybór bardzo dobrych potraw. Warto tu zaglądnąć.
    Czyste toalety .
    Last edited by Maggyk; 21-09-2005, 08:56.
    Browar Hajduki.
    adam16@browar.biz
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D
  • mwa
    Senior
    • 01-2003
    • 5071

    #2
    Odp: Kamienny Kasztel

    adam16 napisał(a)
    Kamienny Kasztel Lokal o parę klas lepszy od Zielonej Doliny (nic nie umniejszając tej ostatniej). I mieści się od niej niedaleko –może 250-300 metrów. Przy drodze do Planetarium. To restauracja w stylu niby staropolskim (mnie pewne elementy wystroju kojarzą się jednak z Afryką!). Bardzo miła atmosfera. Na parterze kominek, kilka stolików i bar z barmanem. Na piętrze kolejny kominek z trzaskającymi polanami. Leją kilka różnych piw. Głównie Żywiec - 5zł. Grzany z ziołami - 9 zł. Guinness 9 zł. Inne piwa 5-10 zł, ale nie pamiętam wszystkich.
    Uwaga – pyszne pieczywo czosnkowe, i rewelacyjny strudel jabłkowy . W ogóle duży wybór bardzo dobrych potraw. Warto tu zaglądnąć.
    Czyste toalety .
    Tak, bardzo fajne miejsce.
    Szkoda, że tylko leją jeden gatuek piwa: Żywiec.
    Cena to 5,50 za pół litra.
    Attached Files
    Pozdrawiam Cię !!!!

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎