Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Bielsko-Biała, Stojałowskiego, Poza Światem

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Sven
    Senior
    • 09-2003
    • 1211

    Bielsko-Biała, Stojałowskiego, Poza Światem

    Jest to dawny "Royal" - straszna mordownia, dzie handlowano nie tylko trunkami!
    Obecnie jest to przestronny lokal, składający się z 3 pomieszczeń. Tonacja ścian to beż, meble ciemny brąz i jeszcze dyskretne pomarańczowe światło z kominkiem i miła muzyka tworzą przyjemną atmosferę.
    Bar otwiera się na domofon, piwko Żywiec i Warka Strong dla studentów po 4 złote, normalnie po 4,5 zł. Spory wybór piw butelkowych i drinków.
    Towarzystwo studenckie, małolatów brak. Warto miejsce to odwiedzić!
    Celia, cerevisia et conventus.
  • celt_birofil
    † 2017 Piwosz w Raju
    • 09-2001
    • 4469

    #2
    Gdybyśmy tak jeszcze znali ulucę tegoż przybytku... ;-)
    Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

    Comment

    • Sven
      Senior
      • 09-2003
      • 1211

      #3
      Uluca/ulica przy której jest "Poza światem" to ul.K.Stojałowskiego, tuż przy Placu Fabrycznym!
      Celia, cerevisia et conventus.

      Comment

      • celt_birofil
        † 2017 Piwosz w Raju
        • 09-2001
        • 4469

        #4
        Teraz już wiem wszystko. Faktyczmie, nie tylko piwo tam proponowali. Poza tym, jako ROYAL była to techno-buda dla małolatów. Mimo, że dosłownie 50 metrów dalej jest Wydzaiał Włókienniczy Akademii Tecniczno-Humanistycznej
        Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎