Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Gliwice, Średnia, Tres Amigos

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Szadok
    Junior
    • 07-2003
    • 20

    Gliwice, Średnia, Tres Amigos

    Świat się zmienia
    Osobiście nigdy nie byłem fanem Starego Browaru (ale to głównie ze względu na obsługę) ale mam dobre wieści dla miłośników piwa Paulaner.
    Koło Rynku na ulicy Średniej otworzyli niedawno meksykańską knajpe Tres Amigos gdzie m.in. leją do oryginalnych szklanek Paulanera i to za 8 zł (teraz w promocji nawet 7 zł). Do tej pory to piwko można było dostać tylko w butelkach i to za 10-15 zł.
    Zachęcam
  • baklazanek
    † 2014 Piwosz w Raju
    • 08-2001
    • 3562

    #2
    Dzisiaj odwiedziłem Tres Amigos i byłem lekko zszokowany cenami. Paulaner pszeniczny 0,3 kosztuje 8zł natomiast duży dwa złote drożej. Tyskie czy Lech do dostania za 6 zł(bez szerszego komentarza). Jednak była i miła niespodzianka, w knajpie tej leją nie pasteryzowanego Lwówka książęcego, przynajmniej tak jest w karcie. Zamówiłem sobie owe piwo które kosztuje 6zł za 0,5 l. Ale proszę mi wierzyć że smakiem to Lwówka nie przypominało, chyba dostałem coś innego choć w oryginalnej szklance.

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎