Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Ustroń, Sanatoryjna 5, Restauracja Akcent

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • celt_birofil
    † 2017 Piwosz w Raju
    • 09-2001
    • 4469

    Ustroń, Sanatoryjna 5, Restauracja Akcent

    Restauracja AKCENT ul. Sanatoryjna 5
    Ponieważ celem mojego sobotniego pobytu w Ustroniu były odiwdziny kuracjuszy, spenetrowałem również i lokal w Sanatorium "Równica". Lokal mieści się na parterze tegoż kombinatu rehabilitacyjnego (kuracja kuracją, ale czasem nie zawadzi ).
    W kranie mają Steffla za 4,20 zł oraz Van Pura za 3, 70. Oprócz tego duuużo wafelków.
    Od czasu do czasu bywa również Kaiser (też 4,20).

    Miałem zamiar spenetrować jeszcze jakiś lokal (a byłoby w czym wybierać), ale otrzymałem sms-em powołanie do reprezentacji Forum na Międzynarodowych Dniach Kultury Celtyckiej i misiałem wracać do Bielska
    Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)
  • adam16
    Senior
    • 02-2001
    • 9865

    #2
    I warto było misiu, no nie?
    Browar Hajduki.
    adam16@browar.biz
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

    Comment

    • celt_birofil
      † 2017 Piwosz w Raju
      • 09-2001
      • 4469

      #3
      Tralala

      To nie ja byłem Miskieeeem !!!
      Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎