Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Gdańsk, Miszewskiego 17, Cockney Pub

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • abernacka
    Senior
    • 12-2003
    • 10837

    Gdańsk, Miszewskiego 17, Cockney Pub

    Drugim lokalem, w którym zabawiliśmy troszeczkę dłużej był " Cockney Pub" na ul.Miszewskiego 17 (wejście od ulicy Grunwaldzkiej), w którym leją Kanclerza z Browaru Brok w cenie 3,5zł za pół litrowy kufel.
    Last edited by Maggyk; 22-09-2005, 07:28.
    Piwna turystyka według abernackiego
  • skandal
    Senior
    • 05-2002
    • 1439

    #2
    Teraz już Kanclerz i Hermann Muller jest za 4 zł. Tylko że Kanclerz tylko "bywa". Znów napatoczyłem się przy okazji na przygłupią barmanke co nie wiedziała o co pytam jak się spytałem czy Kanclerz jest. Skąd się one biorą i czemu zawsze na takie trafiam?!

    Comment

    • Jimmy_jb
      • 11-2005
      • 911

      #3
      A dla studentów piwo z beczki jest za 3,50 Ale wczoraj wieczorem był tylko Herman z którego po pierwszym pokalu zrezygnowałem na rzecz piw butelkowych. Barmanki (tej starszej) radzę pilnować bo mimo iż sympatyczna i przyjaźnie nastawiona to próbowała mi z piwa nadmiar piany łyżką ściągać przeciwko czemu zaprotestowałem.
      Mona Browar Prywatny, Pruszcz Gdański Słoneczna

      Comment

      • skandal
        Senior
        • 05-2002
        • 1439

        #4
        No więcej tam chyba nie pójde. Nie dość że neon i nalewak Kanclerza to są tylko po to żeby się kurzyły to Herman był tak ochydny, że z trudem wypiłem. Piłem to piwo w wielu innych miejscach i było bardzo dobre. A tu od początku zero piany, zero gazy i było gorzkie. A barmanka to bez komentarza... w dalszym ciągu. Piwo tragedia w smaku, reszta ok.

        Comment

        • ArtK31
          Senior
          • 04-2005
          • 708

          #5
          Bardzo fajna knajpka w Gdańsku Wrzeszczu .
          Lany, bardzo smaczny Kanclerz w cenie 3,50 za 0,5l.
          Lokal dla studentów, miła luźna atmosfera.
          Nad knajpką swoje próby ma kapela o nazwie Po Drugiej Stronie ( chyba dobrze zapamiętałem nazwę . Młodzi ludzie grający min. rocka po .... kaszubsku
          Podczas pierwszej nie jedynej wizyty trafiliśmy właśnie na próbę zespołu ( całkiem fajnie brzmienie
          Z relacji właścicielki ( syn gra w zespole ) dowiedziałem się iż chłopaki są u progu kariery , jakieś dyplomy zespołu wiszą za barem, reklama radia, które jest patronem medialnym też
          Fajna knajpka studencka, najważniejsze z dobrym i tanim piwkiem

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎