Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Białystok, Warszawska 6, Cechowa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Piecia
    Senior
    • 02-2002
    • 3307

    Białystok, Warszawska 6, Cechowa

    wystrój może i nie wyszukany (bar powstal w latach 60-tych) ale sprzedają Łomże (3zl/0,5l)
    Koniec i bomba,
    Kto nie pije ten trąba !!!
    __________________________
    piję bo lubię!
  • grzech
    Senior
    • 04-2001
    • 4592

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Piecia
    wystrój może i nie wyszukany (bar powstal w latach 60-tych) ale sprzedają Łomże (3zl/0,5l)
    Mnie się tam podobało. Wystrój przypominał mi czeską hospodę. Przyjemne miejsce w piwnicy, Łomża po 3,40/2,20. Jadło w umiarkowanych cenach. Czynne do 22. Mieści się na ul. Warszawskiej ok. 50 m od skrzyżowania z Sienkiewicza.

    Comment

    • Ostap
      Junior
      • 03-2010
      • 4

      #3
      Bardzo tania Łomża. "Żarcie w umiarkowanych cenach"?! Ja bym powiedział nawet że w bardzo niskich. Strawa jak u mamy. Zajebiste flaki doprawione jak trzeba, pyszna kiszka ziemniaczana itp! Lepszego żarcia w mieście nie znajdziecie. Warto dodać że Cechowa dzieli się na dwa "pod-bary". Po wejściu idąc w prawo wchodzimy do tego "obskurnego" przeze mnie wielbionego z klimatem PRLu. W lewo zaś idąc idziemy do "restauracji" z obsługą itd... Tylko ceny wyższe i wystrój nie ten...
      Last edited by Ostap; 17-03-2010, 22:21.

      Comment

      • grooken
        Junior
        • 03-2005
        • 11

        #4
        Łomża z nalewaka w Cechowej zawsze pochodziła jakimś kwasem. A co do jedzenia, jest, było i pewnie będzie dobre i tanie. Można spotkać robotników przychodzących na obiad, do obiadu setka wódki. Można spotkać starsze panie rozmawiające wśród tytoniowego dymu i nieśmiertelną kierowniczkę. Menu wyryte na drewnie za ladą. W ogóle cały lokal jest ładny i schludny a nieśmiertelny Lenin czuwa! o.

        Comment

        • Piecia
          Senior
          • 02-2002
          • 3307

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grooken Wyświetlenie odpowiedzi
          Łomża z nalewaka w Cechowej zawsze pochodziła jakimś kwasem. A co do jedzenia, jest, było i pewnie będzie dobre i tanie. Można spotkać robotników przychodzących na obiad, do obiadu setka wódki. Można spotkać starsze panie rozmawiające wśród tytoniowego dymu i nieśmiertelną kierowniczkę. Menu wyryte na drewnie za ladą. W ogóle cały lokal jest ładny i schludny a nieśmiertelny Lenin czuwa! o.
          wizyta: piątek 30 X

          Łomża rzeczywiście kwaskowata (4 zł/0,5) ale i tak o niebo lepsza niż butelkowa. "Nieśmiertelna kierowniczka" uspakajając grupkę pijanych klientów (zamówili flachę, więc powinna byc zadowolona) skwitowała: Boże, co ta wódka robi z ludzi
          A z tym menu: tablica klasyczna, charakterystyczna dla mlecznych barów, żadna tam drewniana, taka a'la korkowa gdzie wbija się pojedyncze literki i cyferki (sala od wejścia po prawej - kawiarnia; ta po lewej to "restauracja" gdzie leją Żubra)
          Koniec i bomba,
          Kto nie pije ten trąba !!!
          __________________________
          piję bo lubię!

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎