Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Białystok, Lipowa 14, Knay Pub

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • nikita_banita
    Senior
    • 06-2003
    • 1363

    Białystok, Lipowa 14, Knay Pub

    Ulica Lipowa. Zadaptowana piwniczka, lokal wielopoziomowy z ciekawa adaptacja wnetrza, zaraz obok kina Pokoj. Z piwek beczkowych: Budvar, Guinness, Killkenny i Zywiec. Poza tym mocniejsze trunki i kilka ciekawych propozycji zestawien alkoholowo-spozywczych. Fajna muzyczka (choc czasem nieco za glosna). Najchetniej zapadam tam na jednego lub dwa gunesiki. Goraco polecam!!!
  • grzech
    Senior
    • 04-2001
    • 4592

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika nikita_banita
    Ulica Lipowa. Zadaptowana piwniczka, lokal wielopoziomowy z ciekawa adaptacja wnetrza, zaraz obok kina Pokoj. Z piwek beczkowych: Budvar, Guinness, Killkenny i Zywiec. Poza tym mocniejsze trunki i kilka ciekawych propozycji zestawien alkoholowo-spozywczych. Fajna muzyczka (choc czasem nieco za glosna). Najchetniej zapadam tam na jednego lub dwa gunesiki. Goraco polecam!!!
    Dołączam się do polecenia. Pyszne Kilkenny (10 zł), choć nieco za chłodne.

    Comment

    • grzech
      Senior
      • 04-2001
      • 4592

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grzech
      Dołączam się do polecenia. Pyszne Kilkenny (10 zł), choć nieco za chłodne.
      Aktualnie jest promocja - Kilkenny po 8 zł ,ub za dwa w normalnej cenie 3. gratis. Pyszny Budvar za 7 zł.

      Comment

      • nikita_banita
        Senior
        • 06-2003
        • 1363

        #4
        Stwierdziliśmy dzisiaj obecność w ofercie Żywego z Ambera (7,50 PLN za 0,5l) i Ciemnego Eire z Czarnkowa (6 PLN za 0,33l) - oba w wersji butelkowej.

        Oprócz w/w nadal w ofercie Guinness, Kilkenny, Budweiser, Heineken i Żywiec z beczki oraz Franziskanery Weisbier oraz Dunkel Weis. w wersji butelkowej. Pomijam te mniej ciekawe piwa, które tu można dostać w wersji butelkowej.

        Comment

        • grzech
          Senior
          • 04-2001
          • 4592

          #5
          W Knay Pubie promocja ! Kilkenny za 8 zł. Otrzymać za te śmieszne pieniądze można cierpkawą, wygazowaną ciecz o smaku octu. Pan był bardzo zdziwiony, że odniosłem mu niedopitą szklankę. Chciał mi za to nalać Guinnessa, ale straciłcm tego dnia chęć na piwo. Podobnie było w Pubie Gryf, ale tam Murphy's się właśnie skończył; też była promocja.

          Comment

          • gisou
            Senior
            • 05-2005
            • 230

            #6
            Niestety obecnie już brak Ciemnego Eire, ale za to pozostał Amber Żywe i doszło Śląskie Książęce z butelki (ceny nie pamietam, ale chyba koło 7 PLN )

            Comment

            • Ostap
              Junior
              • 03-2010
              • 4

              #7
              Wszystko fajnie... Duży wybór piw Irlandzkich (ceny 14zł wzwyż), niespotykanych w innych Białostockich Pubach. A co do klimatu? Hard Rock na głośnikach, irlandzkie klimaty... Tylko barmani kurczowo pytający o dowód każdego klienta doprowadzić mogą do szału nawet 35 latka...
              Last edited by Ostap; 17-03-2010, 22:12.

              Comment

              • niestalaklientka
                Junior
                • 12-2010
                • 1

                #8
                Barmanka do d...y

                Zawsze lubiłam Knay Pub do momentu, gdy usłyszałam, że liczą się dla nich przede wszystkim stali klienci.
                To fakt, każda knajpa ma stałych klientów, z których się utrzymuje, ale co z pozostałymi?
                Ten kto przychodzi codziennie może liczyć na lepsze traktowanie, a Ci którzy przychodzą dwa razy w miesiącu już nie?
                To chyba jakaś pomyłka?!
                Jestem zniesmaczona zachowaniem rudej barmanki i chyba już nie mam ochoty odwiedzać tej knajpy, pomimo tego, że klimat jest jak najbardziej na 5.

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎