Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Białystok, Kilińskiego 15, Mandala [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • nikita_banita
    Senior
    • 06-2003
    • 1363

    Białystok, Kilińskiego 15, Mandala [zamknięte]

    To juz nieco dalej. Za tzw. czerwonym kosciolem i rynkiem kosciuszki od strony glownej ulicy znajduje sie opisywany lokal. Najciekawszy moim zdaniem jest wystruj tego przybytku: stylowe siedziska i stoly (np siedzisz na starym kufrze babci przy stoliku, ktorego nogi wykonane sa z podstawy maszyny do szycia). Lokal posiada trzy sale, czesto odbywaja sie tam ciekawe imprezki okazyjne. Z kufelka dostaniemy Warki czerwona i stronga. Fajnie jest tam w sobotnie
    wieczorki. Muzyczka tez klimatyczna.


    PS Po sasiedzku na ul Kilinskiego znajduje sie ciekawy sklepik monopolowy, zduzym wyborem piwek tak krajowych jak zagranicznych.
  • Piecia
    Senior
    • 02-2002
    • 3307

    #2
    Odp: Mandala

    nikita_banita napisał(a)
    To juz nieco dalej. Za tzw. czerwonym kosciolem i rynkiem kosciuszki od strony glownej ulicy znajduje sie opisywany lokal. Najciekawszy moim zdaniem jest wystruj tego przybytku: stylowe siedziska i stoly (np siedzisz na starym kufrze babci przy stoliku, ktorego nogi wykonane sa z podstawy maszyny do szycia). Lokal posiada trzy sale, czesto odbywaja sie tam ciekawe imprezki okazyjne. Z kufelka dostaniemy Warki czerwona i stronga. Fajnie jest tam w sobotnie
    wieczorki. Muzyczka tez klimatyczna.


    PS Po sasiedzku na ul Kilinskiego znajduje sie ciekawy sklepik monopolowy, zduzym wyborem piwek tak krajowych jak zagranicznych.
    1. FCJP - wystrój
    2. w Mandali poza Warką z beczki jest jeszcze Żywiec
    3. w łikendy mozna w ostatniej sali poskakac jeśli ktoś ma ochotę
    4. w Alkoholach Świata na Kilińskiego z polskich piwek niestety tylko masówka
    Koniec i bomba,
    Kto nie pije ten trąba !!!
    __________________________
    piję bo lubię!

    Comment

    • nikita_banita
      Senior
      • 06-2003
      • 1363

      #3
      Dawno nie zagladalem do Alkoholi Swiata. Niegdys mozna bylo dostac tam sporo wiecej z polskich piwek oprocz masowki. Tam pierwszy raz zakupilem Kozlaka z Krotoszyna, grudziadzkiego Kujawiaka, tam dorwalem tez lodzkiego portera i wiele jeszcze ciplych wspomnien z lat szkolnych mam z tego miejsca. Na pewno zajrze tam w najblizszym czasie. Co do Zywca w Mandali to fakt, ze niewspomnialem o nim. Ale mam wrazenie, ze tam gdzie grupa Zywiec tam i sam Zywiec, a czesto rowniez Heineken () Pozdro i do zobaczenia gdzies kiedys na szlaku.

      Comment

      • Piecia
        Senior
        • 02-2002
        • 3307

        #4
        Ostatnim piwem spoza masówki jakie tam widziałem było Ksiażęce Tyskie i suwalska Hańcza a że uczyłem się dokładnie naprzeciwko tego sklepu często zaglądałem.

        PS. cieszę się z rozrostu Podlaskiej Sekcji naszego Forum
        Koniec i bomba,
        Kto nie pije ten trąba !!!
        __________________________
        piję bo lubię!

        Comment

        • nikita_banita
          Senior
          • 06-2003
          • 1363

          #5
          Tego miejsca też już nie ma. Też stoi hotel .

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎