Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Nysa, Sudecka 11, Pizzeria Lucia

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Krzysiu
    Krzysiu
    • 02-2001
    • 14936

    Nysa, Sudecka 11, Pizzeria Lucia

    Pizzeria "Lucia"

    Mam nadzieję, że dobrze podałem nazwę, nigdy nie mogę jej zapamietać.
    Wolnostojący rządek budynków przy ulicy, przed wejsciem spory ogródek dość przyzwoicie zrobiony, oboch trochę bałaganu pt. miejsce zabaw dla dzieci. W środku trzy pomieszczenia, pierwsze - z barem, potem sala dla palących i ostatnia dla niepalących. Duże, wygodne stoły. Wystrój mało charakterystyczny, ale sympatyczny, ogólnie przyjemnie i czysto. Ubikacja niestety kiepska - mała, koedukacyjna, brak zamków w drzwiach.
    Bardzo dobrze dają jeść - duże porcje, stosunkowo tanio, w smaku bardzo dobre. Bywamy tam ekipą każdorazowo wracając z giełdy w Żywcu. W sumie byłem kilka razy, nigdy się nie naciąłem. Tzn. własciwie raz się naciąłem, ale w inny sposób. Będąc tam pierwszy raz zamówiliśmy sobie flaczki oraz gyros z podwójnymi frytkami. Flaczki przynieśli w takich małych wiaderkach, jak to zjadłem to już nie miałem ochoty na nic, a tu wjeżdża na stół balia z gyrosem .... Nie dałem rady
    Piwo "Okocim", ceny niestety nie pomnę.
  • Radegast
    Senior
    • 02-2001
    • 1124

    #2
    Pizzeria 'Lucia" jak do tej pory z tego co mi wiadomo należy do najlepszych jadłodajni masowych w Nysie.
    Oprócz tej opisywanej przez Krzysia, która leży na ul.Sudeckiej jest jeszcze ich w sumie pierwszy lokal znajdujacy się w budynkach szpitala (ulicy nie pamiętam, choć możliwe, że to jakaś szpitalna ).
    Ja kosmita, w srod serow i wina piwa szukajacy

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎