Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Piwo TUBORG w Poznaniu - gdzie???

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mateoosh
    Junior
    • 09-2005
    • 2

    Piwo TUBORG w Poznaniu - gdzie???

    Mam do Was pytanko: gdzie w Poznaniu można kupić piwo TUBORG? Poszukuję tego piwa od dłuższego czasu i jak dotąd niestety nie znalazłem... Wszelkieinfo o sklepach z tym piwem w Poznaniu (może gdzieś na Winogradach lub w centrum) proszę przesyłać na mojego maila: mateoosh2@wp.pl
    Dzięki z góry! Pozdrawiam! Mateusz
  • mateoosh
    Junior
    • 09-2005
    • 2

    #2
    LUDZIE CO Z TYM TUBORGIEM W POZNANIU???

    Dajcie mi proszę znać gdzie znajdę w Poznaniu piwo TUBORG? Poszukuję tego piwka od dłuższego czasu, jak na razie bez powodzenia Wszelkie info przesyłajcie na maila: mateoosh2@wp.pl

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23782

      #3
      Dajcie mi proszę znać gdzie znajdę w Poznaniu piwo TUBORG?
      Mozliwe że nigdzie nie znajdziesz.

      ps - jeden temat wystarczy, nie tzeba ich mnożyć.
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23782

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mateoosh
        Dajcie mi proszę znać gdzie znajdę w Poznaniu piwo TUBORG? Poszukuję tego piwka od dłuższego czasu, jak na razie bez powodzenia Wszelkie info przesyłajcie na maila: mateoosh2@wp.pl
        Swoją drogą możesz napisać do Carlsberga, czy jeszcze ktoś importuje ich piwo. kiedyś było dostępne, od dłuższego czasu jednak nie widziałem.
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • kony
          breweriarz
          • 08-2005
          • 1701

          #5
          najbliższe miejsce gdzie ostatnio widziałem Tuborga to... Koszyce, niestety.

          Comment

          • fukfuk
            Senior
            • 09-2003
            • 175

            #6
            Zdaje się, że Tuborg jest programowo NIE importowany do Polski - takie są zasady działania konceru - w danym kraju określone piwa. Ale nie mam żadnych dowodów na to.
            Można się ratować prywatnym importem.

            Comment

            • Kolesław
              Senior
              • 03-2004
              • 1130

              #7
              Z TUBORGÓW to ja bym chciał Paskebryg, Julebryg, Fine Festival, Argensol, Classic (w szczególności Classic Hvede). Jeśli chodzi o zwykłego Tuborga Gold Lebel (Guld), to choć to przyzwoite piwo, nie ma się co zabijać. Ostatni raz w Polsce, w Białymstoku, widziałem Tuborga przed jakimś rokiem. Był to puszkowy Tuborg "zielony" z słynnym "Spragnionym człowiekiem" Henningsena.

              Comment

              • Valhalla
                Junior
                • 01-2008
                • 9

                #8
                Tuborga w Poznaniu można wypić!!

                Tuborga, Holstena i inne marki należące do grupy Carlsberg można wypić w Valhalli, w Poznaniu!! Zapraszam www.valhallapub.eu

                Comment

                • kony
                  breweriarz
                  • 08-2005
                  • 1701

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Valhalla Wyświetlenie odpowiedzi
                  Tuborga, Holstena i inne marki należące do grupy Carlsberg można wypić w Valhalli, w Poznaniu!! Zapraszam www.valhallapub.eu
                  Mam nadzieję że napisałeś tego posta żeby zaproponować chętnym na Carlsberga (są tacy?) browarbizowiczom jakieś karty rabatowe albo przynjamniej jedną w roku imprezę sponsorowaną a nie tak poprostu żeby się bezczelnie za darmochę zareklamować ?

                  Comment

                  • albeertos
                    Senior
                    • 10-2001
                    • 2313

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Valhalla Wyświetlenie odpowiedzi
                    ... inne marki należące do grupy Carlsberg można wypić w Valhalli, w Poznaniu!!
                    Wreszcie!

                    Daj znać jak będzie można się napić:
                    - Baltika no. 2
                    - Jacobsen Golden Naked Christmas Ale
                    - 5.0 Original Weizen
                    - Tuborg Classic Gylden
                    - Wiibroe Årgangsøl
                    - Baltika no. 6
                    - Wind Flower Snow & Moon

                    Ech, no i nie muszą być wszystkie naraz
                    (_)>
                    Nigdy się nie poddawaj!!!
                    Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
                    Lech jest tam gdzie jego wiara
                    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                    Comment

                    • Valhalla
                      Junior
                      • 01-2008
                      • 9

                      #11
                      Tak na bezczela:-))

                      Tak, chciałem się zareklamować:-))) bezczelnie bo chyba tylko tak sie da!! Od 3 sierpnia 2005 oferujemy jako jedyni w Polsce taką paletę piw, wiec czas najwyższy żebyscie tu trafili!! póki co Tuborg wszystkie mozliwe w zaleznosci od tego co uda nam się sprowadzic, holsten pilsner i export,ponadto carlsberg klasyczny,polski :-)) ale jest szansa że jeszcze w tym miesiacu na portera i pszennego. Balitka? Poki co staramy sie nad importem 06 i 07,ale to wszystko jest bardzo trudne...tak czy innaczej dziekuję za odpowiedź i zapraszam od soboty na nowa dostawę,a w drugiej połowie stycznia na poszerzona paletę piw!! PS karty rabatowe,darmowe picie,hmm...moze najpierw spróbujcie troche u nas wypić bo karty stałych klientów mają klienci, którzy są w tym lokalu juz od ponad 14 lat!!!!

                      Comment

                      • anteks
                        maruda
                        • 08-2003
                        • 10737

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Valhalla Wyświetlenie odpowiedzi
                        Tak, chciałem się zareklamować:-))) bezczelnie bo chyba tylko tak sie da!!
                        niekoniecznie , można jeszcze wykupić rekalmę na browarbizie
                        Mniej książków więcej piwa

                        Comment

                        • kony
                          breweriarz
                          • 08-2005
                          • 1701

                          #13
                          Wszystko się da, trzeba tylko chcieć. Tak bezczelnie, to poprostu nieładnie i nie w porządku.
                          W temacie, jeśli faktycznie będą w ofercie bardziej wyszukane produkty Carlsberga to napewno wpadnę popróbować i będę trzymał kciuki za powodzenie takiego przedsięwzięcia.

                          Comment

                          • Valhalla
                            Junior
                            • 01-2008
                            • 9

                            #14
                            Ok

                            Dzięki za pomoc, miło że są ludzie, którzy piją te piwa!! Gorąco zapraszam i pozdrawiam!!

                            Comment

                            • albeertos
                              Senior
                              • 10-2001
                              • 2313

                              #15
                              Zgadzam się z Konym, mniej "bezczela", więcej informacji na temat ciekawych piw, a nie trzeba będzie nas zachęcać do przyjścia.

                              Valhalla, zajrzyj do działu "Piwo-gdzie" i spróbuj po prostu opisać rzetelnie lokal. Z naciskiem na informacje o piwie (jakie, po ile, czy z beczki czy z butelki itp., firmowe szkło). Za takie informacje bez żadnej nachalności nikt nie będzie ścigał. W końcu ten portal i te forum po to tutaj jest.
                              Póki co, z Twoich nieco chaotycznych postów, nadal nie wiem jakie dokładnie macie piwa i w jakich cenach, bo z:
                              Tuborg wszystkie mozliwe w zaleznosci od tego co uda nam się sprowadzic
                              naprawdę nic nie wynika, różnych Tuborgów jest 8.

                              Pozdrawiam i mam nadzieję na konkrety, nie reklamę
                              (_)>
                              Nigdy się nie poddawaj!!!
                              Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
                              Lech jest tam gdzie jego wiara
                              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎