PDA

Wersja pełna: : Garncarska 5, Cudowne Lata [d. Dubliner Irish Pub]

celt_birofil
29-10-2001, 08:09
Kiedyś pod nazwą Morgan's Pub. Barman mi wyjasnił, że poprzedni właściciel (z "tych" Morganów) sprzedał swoje udziały, co pociągnęło za sobą zmianę szyldu. Wystrój - typowy dla pubu irlandzkiego. Byłem koło południa, więc nie było zadymione. Barman znał sie na rzeczy Ja zauważyłem inną zmianę - na korzyść: CENY.
Było w czym wybierać:

0,5/0,25 l
- John Smith's > 7 zł / 4 zł
- Newcastle Brown Ale > jak wyżej
- Budweiser > 7 / 5
- EB > 5 / 4

pint / half
Kilkenny, Guinness, Cider Cashel's > 12 zł / 7 zł

POLECAM

grzech
19-11-2001, 08:20
Oprócz wymienionej oferty widziałem także Belhaven, St. Andrew,s Ale, ale pić mi nie było sądzone - rezerwacja !!!

celt_birofil
19-11-2001, 08:22
Byłem, potwierdzam :)

celt_birofil
28-11-2001, 17:18
[QUOTE]Originally posted by grzech
Oprócz wymienionej oferty widziałem także Belhaven, St. Andrew,s Ale, ale pić mi nie było sądzone - rezerwacja !!!

Zaszły pewne zmiany - asortymentowe i cenowe:
piwa "stamtąd" w ichniejszych jednostkach pojemności - pint i half, odpowiednio:
- Guinness, Kilkenny, Cashel's Cider - 12 zł / 7 zł
- Bishop's Finger, Belhaven, Tennent's Strong Lager - 10 zł / 6 zł
- Newcastle Brown Ale - 7 zł / 4 zł
i tradycyjne 0,5 l. / 0.3 l.:
- EB 5 zł / 4 zł
- Budveiser - 7 zł / 5 zł
Planują jeszcze Żywca (dla biednych studentów?)

pjenknik
14-02-2002, 13:23
Dubliner Irish Pub Kraków ul. Garncarska 5
Zaprowadził mnie tu Grzech.
Bardzo miły lokal w piwnicy, 5 gatunków angielskiego piwa z nalewaka, m.in. Tennent's 9%. Nie pamietam wszystkich bo byłem już mocno znieczulony, ale wiem, że można tam zatańczyć, a także pograć w strzałki.
Leją tam też Cydr z nalewaka.
Co mnie zdziwiło nie było tam żadnego irlandzkiego piwa!?

celt_birofil
03-06-2002, 14:26
celt_birofil napisał(a)
Kiedyś pod nazwą Morgan's Pub. Barman mi wyjasnił, że poprzedni właściciel (z "tych" Morganów) sprzedał swoje udziały, co pociągnęło za sobą zmianę szyldu. Wystrój - typowy dla pubu irlandzkiego. Byłem koło południa, więc nie było zadymione. Barman znał sie na rzeczy Ja zauważyłem inną zmianę - na korzyść: CENY.
Było w czym wybierać:

0,5/0,25 l
- John Smith's > 7 zł / 4 zł
- Newcastle Brown Ale > jak wyżej
- Budweiser > 7 / 5
- EB > 5 / 4

pint / half
Kilkenny, Guinness, Cider Cashel's > 12 zł / 7 zł

POLECAM

Aktualnie (1 czerwca) proponują
- 6 zł: John Smith's, Tennent's, Bishop's Finger, Caffrey's,Kronenbourg 1664
- 9 zł: Beamish, Newcastle Brown Ale
(Z Żywca zrezygnowali...)

wartburg
23-10-2002, 14:32
Bylem tam wczoraj i zostalem zaskoczony. Niestety niemile. Okazalo sie ze chociaz pub jest irlandzki, nazywa sie wymownie, a nad wejsciem wisi duzy neon Guiness to nie maja tego piwa lanego, tylko w butelkach. A dla mnie pub irlandzki bez Guiness to tylko pub.

Wartburg

celt_birofil
12-05-2003, 14:17
wartburg napisał(a)
Bylem tam wczoraj i zostalem zaskoczony. Niestety niemile. Okazalo sie ze chociaz pub jest irlandzki, nazywa sie wymownie, a nad wejsciem wisi duzy neon Guiness to nie maja tego piwa lanego, tylko w butelkach. A dla mnie pub irlandzki bez Guiness to tylko pub.

Wartburg
Byłem w sobotę. Niestety - zniknął kaseton Guinnessa, natomiast pojawiła się krateczka: Lokal nieczynny, przepraszamy. Ilość smieci przed wejściem świadczyła o zamknięciu na dłużej.... (bardzo smutna mordka)

slavoy
12-05-2003, 17:20
No to chyba w Krakowie trzeba będzie ogłosić żałobę :(
Taki klimatyczny lokalik, a ten lany Bass, Beamish, Bishops Finger... mmmm...

Szkoda :(

celt_birofil
22-07-2003, 15:08
Niestety bez zmian - liści przed wejściem jeszcze więcej a karteczka informuje o zamknięciu do odwołania

e-prezes
17-05-2005, 13:10
Planują jeszcze Żywca (dla biednych studentów?)

...i na tym zostało! obecnie lokal bez wyrazu i niewart odwiedzenia. w asortymencie piw to czym ŻGB dysponuje, czyli warka j.p., strong, żywiec i heineken w cenach 4.5 zł do 6 zł.