Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Grodzka 31, Enigma (d. Cheers Pub, d. Pub Popularny) [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • slavoy
    Senior
    • 10-2001
    • 5052

    Grodzka 31, Enigma (d. Cheers Pub, d. Pub Popularny) [zamknięte]

    Szczerze mówiąc cholernie kiepska nazwa jak na tak fajny przybytek.
    Knajpa ulokawana na starówce, przy ulicy Grodzkiej, miesci się starych piwnicach (lochach?). Nastrój lekkiej grozy, cudowna, ludzka muzyczka (przesłuchałem całą płytę AC/DC Flick Of The Switch, a także Ugly Kid Joe, Metallica, T-O-N itp.), przyciemnone światło, fajny drewniany balkonik z widokiem na bar, okrągłe drewniane stoły oraz ławy, dwie salki plus salka z barem, stare drewniano-łańcuchowe żyrandole, na każdym stole świeczka w... butelce po wódce.
    Jednym (dwoma) słowami PEŁEN WYPAS, tylko coś mało ludzi. Trachę zaz słabo się reklamują - trzba dobrze obserwować żeby wypatrzeć wejście przez podwórko w ciągu kamieniczek.
    Żywiec 5,0
    Żywiec Porter 5,5
    Leżajsk 4,5
    Ceny za 0,5l.
    Jest też coś takiego - "Browar XXL" - chyba litrowe, ale nie uświadczyłem, bo musiałem ruszać dalej.
    STUDENCI 10% taniej!

    A oto widok ze wspomnianego balkoniku:
    Attached Files
    Dick Laurent is dead.
  • slavoy
    Senior
    • 10-2001
    • 5052

    #2
    Jak wypatrzyć ową knajpkę:
    (po prawo idąc od sukiennic za ulicą z tramwajami )
    Attached Files
    Dick Laurent is dead.

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19159

      #3
      Gdzieś na początku 2016 roku lokal po raz kolejny zmienił nazwę na Enigma oraz wystrój i zaczął reklamować się jako steam punkowy. Pomny świetnego budapesztańskiego lokalu w tym stylu i szukając czegoś nowego trafiłem tam w końcu. I jestem niestety zawiedziony. Steam Punk jest tu niczym kwiatek do kożucha. Z kranu piwa KP, w tym Książęce. To tak, by było piwnie.

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎