Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Karmelicka 43a, Cudowne Lata [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • maleństwo
    Senior
    • 10-2003
    • 847

    Karmelicka 43a, Cudowne Lata [zamknięte]

    No, wiedziałam, że spotkam tu jakiegoś krajana, ale, żeby tak od razu z osiedla? Ale wracając szybciutko do tematu chciałam opisać fajną knajpkę na ul.Karmelickiej.Nazywa się "Cudowne Lata"(kiedyś "Cień"). Na górze są dwie sale dla palących a na dole w piwnicach (bardzo przyjemne wnętrza)dwie dla niepalących i kominek. Obsługa sympatyczna(chociaż teraz są już nowi pracownicy). Piwo lane:żywiec, heineken.Ceny w granicach 5-5,50zł za 0,5l. W lecie czynny jest ogródek na polu. Obiecuję, że mój komentarz niedługo uzupełnię w więcej cen i gatunków piwa z tej knajpki.
    Last edited by Maggyk; 28-09-2005, 06:02.
  • YouPeter
    Senior
    • 05-2004
    • 2379

    #2
    Obecnie dostępny jest lany Paulaner (0,5l – 8,50 zł, 0,3l – 6,50 zł), Żywiec (0,5l – 5,50 zł) i Heineken. Z butelki można dostać większość piw z GŻ oraz Murphy's Irish Stout
    Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎