Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Pułtusk, Zamek, Dom Polonii

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    Pułtusk, Zamek, Dom Polonii

    ... Udałem się na zamek w celu zwiedzania, w chwili obecnej znajduje sie tam hotel i restauracja - "Dom Polonii". Wnętrze kawiarni (jest jeszcze restauracja ale tam nie byłem) oszałamia, piękne zabytkowe meble, wystrój, klimat jak najbardziej pasujący do zamku. Na piwo się nie skusiłem (zreszta nie było na co, tylko Żywiec, Heineken i coś tam jeszcze nieszczególnego, w cenie 6 zł), skusiłem sie natomiast na zupełnie coś nowego, mianowicie na miejscu jest wytwarzana tylko i wyłącznie na potrzeby zamkowej restauracji nalewka domowa. Wytwarzana jest z lokalnych naturalnych składników (zero chemii!!!) m.in z owoców leśnych, jarzębiny, tarniny, ałyczu w/g staropolskich receptur. 20 ml tego jakże przepysznego trunku kosztuje 2.50 zł, przyjrzałem sie dokładnie, nieklarowane, a smak.....nie da się opisać. Trzeba samemu jechać i spróbować. Jeden mankament, lokal nie sprzedaje tego napitku na zewnątrz koncesja pozwala jedynie na sprzedaż tylko i wyłącznie na terenie Zamku.
    Last edited by Maggyk; 29-09-2005, 18:34.
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎