Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Lublin, Złota, Śpiewających Kelnerów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sklep-piwowar
    Senior
    • 10-2002
    • 559

    Lublin, Złota, Śpiewających Kelnerów

    Czapayew napisał(a)
    Taaaaaa.... Lublin.... Ech, wspomnienia, wspomnienia... Ileż się piwa wylało...

    Na Starym Mieście - poczynająć od bramy Grodzkiej
    SZEROKA 28 - Dojlidy, koncerty muzyku klezmerskiej, atmosfera nieistniejącej żydowskiej części miasta
    PUB U SZEWCA - z możliwością obserwowania kucharzą "live"
    PUB SARMATA - dla młodszych - przede wszystkim
    {...}
    Doszła ciekawa knajpa -"Śpiewających Kelnerów " czyli dosłownie chodzi o to że kelnerzy biorą mikrofon w wolnej chwili i śpiewają a tekst jest na monitorach.Kuchnioa jest typowo żydowska jadłem bardzo smaczną zupę rybną
  • Kiena
    Member
    • 05-2003
    • 37

    #2
    -"Śpiewających Kelnerów " znam od niedawna. Też polecam. Jadłem kurczaka - fajny. Ładny lokal. Ceny rozsądne albo tanie (wielie i rewelacyjne pierogiruskie z czosnkiem za 7 zł). Polecam. Piw kilkanaście butelkowych. Plus z kranu chyba żywiec. Zapraszamm, warto wpaść.

    Comment

    • wriggle
      Senior
      • 12-2002
      • 322

      #3
      spoko, chętnie zobaczę śpiewających kelnerów (szkoda że nie kelnerki ) tylko powiedzcie mi gdzie to jest, bo choć jestem rezydentem Lublina, to ostro studiuję i nie mam czasu na piwny rekonesans.
      ONE LOVE

      Comment

      • sklep-piwowar
        Senior
        • 10-2002
        • 559

        #4
        wriggle napisał(a)
        spoko, chętnie zobaczę śpiewających kelnerów (szkoda że nie kelnerki ) tylko powiedzcie mi gdzie to jest, bo choć jestem rezydentem Lublina, to ostro studiuję i nie mam czasu na piwny rekonesans.
        Na Złotej zaraz za Piwnicą pod Fortuną i też się schodzi schodami do piwnic

        Comment

        • wriggle
          Senior
          • 12-2002
          • 322

          #5
          Dzięki za informację. Jako że sesja kończy się (dla mnie) pojutrze, to może pójdę do "Śpiewających Kelnerów" w poszukiwaniu pracy sezonowej w charakterze, hmmm.... kelnera?
          ONE LOVE

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎