Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Lublin, Grodzka, Pub Legenda

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • wriggle
    Senior
    • 12-2002
    • 322

    Lublin, Grodzka, Pub Legenda

    Widzę, kurde, że jestem jedynym który tu coś nowego wrzuca od czasu do czasu. Szkoda, bo wychodzi na to że Lublin to dziura i nie ma się tu gdzie nawet piwa napić. A to nieprawda. I żeby potwierdzić, wrzucam cynk o kolejnej fajnej knajpce na Starym Mieście [ul. Grodzka]. Knajpa zwie się "Pub Legenda", choć pubem nie jest (ale to u nas normalne) i wyróżnia się wśród wielu lokali na Starówie przede wszystkim dwiema rzeczami. Pierwsza to świetny klimat, z niskim łukowatym sklepieniem i czerwoną cegłą, oraz przyjemnym patio na tyłach. Druga to wybór piwa - bardzo szeroki jak na zwykłą knajpę. Piwo z beczki to Leżajsk, po 3.50. Butelkowych jest co niemiara - uświadczyłem między innymi 3 rodzaje Broka, co w tej szerokości geograficznej jest ewenementem. Jakości dodaje dość sympatyczna obsługa i spoko (jak dla mnie) muzyka - głównie Kult plus starsze rockowe klimaty.
    ONE LOVE
  • bartus24
    Member
    • 08-2003
    • 38

    #2
    Odp: wrzucać coś Lubliniacy

    wriggle napisał(a)
    Widzę, kurde, że jestem jedynym który tu coś nowego wrzuca od czasu do czasu. Szkoda, bo wychodzi na to że Lublin to dziura i nie ma się tu gdzie nawet piwa napić. A to nieprawda. I żeby potwierdzić, wrzucam cynk o kolejnej fajnej knajpce na Starym Mieście [ul. Grodzka]. Knajpa zwie się "Pub Legenda", choć pubem nie jest (ale to u nas normalne) i wyróżnia się wśród wielu lokali na Starówie przede wszystkim dwiema rzeczami. Pierwsza to świetny klimat, z niskim łukowatym sklepieniem i czerwoną cegłą, oraz przyjemnym patio na tyłach. Druga to wybór piwa - bardzo szeroki jak na zwykłą knajpę. Piwo z beczki to Leżajsk, po 3.50. Butelkowych jest co niemiara - uświadczyłem między innymi 3 rodzaje Broka, co w tej szerokości geograficznej jest ewenementem. Jakości dodaje dość sympatyczna obsługa i spoko (jak dla mnie) muzyka - głównie Kult plus starsze rockowe klimaty.
    jestem na starowie kilka razy w tygodniu i nigdy nie bylem w tym "pubie" :P wydawalo mi sie zawsze ze to jakas spelunka
    ale pojde sprawdze i zdam relacje
    Guinness ...

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎