Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Janów Lubelski, Zamoyskiego, Restauracja Myśliwska

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Wujcio_Shaggy
    Senior
    • 01-2004
    • 4628

    Janów Lubelski, Zamoyskiego, Restauracja Myśliwska

    [*]Restauracja "Myśliwska" - ul. Wojska Polskiego, w kierunku na Zamość. Lokal "reprezentacyjny" - smaczne jedzenie, zarówno śniadaniowa jajecznica, jak i dania obiadowe. Lany Janów za 2,20 i jakieś koncerniaki. Obsługa ponoć niezbyt sprawna, ale sympatyczna (patrz temat "Minizlot dla twardzieli" ). Toalety schludne, ale - uwaga - zaraz za drzwiami wejściowymi umieszczono zestaw schodków, co może być niebezpieczne... Miejsce wesel i oficjalnych przyjęć, utrudniających korzystanie.
    Last edited by Maggyk; 01-10-2005, 11:19.
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

    @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet
  • Lacriferno
    Senior
    • 07-2005
    • 783

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wujcio_Shaggy
    Restauracja "Myśliwska" - ul. Wojska Polskiego, w kierunku na Zamość
    Mała korekta, restauracja mieści się przy ul. Jana Zamoyskiego. Ale faktycznie, ul. Wojska Polskiego jest zaraz obok.

    Comment

    • Lacriferno
      Senior
      • 07-2005
      • 783

      #3
      Wczoraj popadłem w delikatny konflikt z obsługą. Kątem ucha usłyszałem, jak kelnerka odradza gościom z Poznania piwo z Janowa. Oczywiście stanowczo zaprotestowałem przeciw jej argumentom. Jutro w tym lokalu będę bawił się na weselu. Mam nadzieję, że nie zostanę rozpoznany przez urażoną obsługę i otruty .

      PS. Proszę o zmianę ulicy w adresie restauracji z Wojska Polskiego na Zamoyskiego.

      Comment

      • slawekkazek
        Senior
        • 01-2003
        • 544

        #4
        Dodam, że zaletą są godziny otwarcia- piwko z Janowa jest dostępne wcześnie rano - może nie polecam do śniadania, ale jak już zdarza mi się przejeżdżać przez Janów, zwykle o godzinach wczesnoporannych, jest to jedyny punkt, gdzie (higienicznie0 mogę natankować do bukłaczka. Gościom zwykle serwują koncernówkę, niestety.

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19159

          #5
          Zatem Janów jest dla żuli, jak widać

          Comment

          • Prusak
            Senior
            • 07-2005
            • 4305

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Lacriferno Wyświetlenie odpowiedzi
            Wczoraj popadłem w delikatny konflikt z obsługą. Kątem ucha usłyszałem, jak kelnerka odradza gościom z Poznania piwo z Janowa. Oczywiście stanowczo zaprotestowałem przeciw jej argumentom. Jutro w tym lokalu będę bawił się na weselu. Mam nadzieję, że nie zostanę rozpoznany przez urażoną obsługę i otruty .

            PS. Proszę o zmianę ulicy w adresie restauracji z Wojska Polskiego na Zamoyskiego.
            I słusznie, że odradza. Nigdy nie rozumiałem zachwytów nad piwem janowskim. Nie wystarczy być nie-koncerniakiem i odwoływać się do tradycji lokalnych, by warzyć dobre piwo. Gości z Poznania bolałaby głowa i kiszki po dwóch janowskich. No chyba żeby zależało im przede wszystkim na sponiewieraniu a nie na posmakowaniu dobrego piwa.

            Comment

            • Lacriferno
              Senior
              • 07-2005
              • 783

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Prusak Wyświetlenie odpowiedzi
              I słusznie, że odradza. Nigdy nie rozumiałem zachwytów nad piwem janowskim. Nie wystarczy być nie-koncerniakiem i odwoływać się do tradycji lokalnych, by warzyć dobre piwo. Gości z Poznania bolałaby głowa i kiszki po dwóch janowskich. No chyba żeby zależało im przede wszystkim na sponiewieraniu a nie na posmakowaniu dobrego piwa.
              Widzę, że powtarzasz opinie krążące o tym piwie. Aby czasem nie wywodzisz się z Janowa? Oczywiście, lepiej napić się Tyskiego, przynajmniej znana marka, prawda? Zdarza mi się wypić dwa albo więcej Janowskich i jakoś nigdy nie doświadczyłem problemów gastrycznych z tego tytułu, zresztą wyjątkiem tutaj nie jestem. Jak wytłumaczysz 3 pozycję Janowa w konkursie browar.biz na Piwo Roku 2006 w klasie piw jasnych mocnych? Gdyby to piwo nie smakowało prawdziwym piwoszom nie uplasowało by się na tak wysokiej pozycji. Cóż, masz prawo mieć własne zdanie i gust, ale najpierw może skosztuj piwa, na temat którego się wypowiadasz.

              Comment

              • Seta
                Piję piwo
                • 10-2002
                • 6964

                #8
                Uplasowałoby się pewnie wżej, gdyby było bardziej dostępne...
                Kolego Prusak jeżeli chcesz krytykować jedno z lepszych polskich piw (moim zdaniem) to proszę używaj jakiś obiektywnych argmentów. Nie smakowało Ci, miałeś po nim problemy? Otwórz się przed nami chętnie Cię wysłuchamy i wspomożemy radą...
                Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                Comment

                • Maggyk
                  Szara Adminiscjencja
                  • 05-2004
                  • 5615

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Lacriferno Wyświetlenie odpowiedzi
                  PS. Proszę o zmianę ulicy w adresie restauracji z Wojska Polskiego na Zamoyskiego.
                  A ja proszę o zgłaszanie takich rzeczy choćby przez PW, taki PS łatwo przeoczyć.

                  Dalszą część dyskusji o piwie z Janowa proponuję przenieść do tematu mu poświęconemu w dziale Piwo konkretnie.
                  Last edited by Maggyk; 18-09-2007, 16:52.
                  Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                  Piwo domowe -
                  Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                  Reklama w BROWARZE
                  PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎