Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Krzeszów, Krzeszów 318, Restauracja Rustykalna

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Krzysiu
    Krzysiu
    • 02-2001
    • 14936

    Krzeszów, Krzeszów 318, Restauracja Rustykalna

    Restauracja "Rustykalna" Pizzeria

    Hasło "Rustykalna", pisane jakimś łamańcem mającym przypominać pismo gotyckie, mocno mnie zniechęciło, poza tym samo znaczenie słowa "rustykalna" jest dla mnie niezrozumiałe - czy znaczy to "wiejska" - czy "drewniana"? Ale mniejsza o to.
    Restauracja mieści się w jednym z szeregowych domków wzdłuż parkingu. Reklamuje się dość intensywnie, pierwsza plansza jest kilometr przed wsią.
    Niewielkie pomieszczenie, kilka stolików, wystrój nowoczesny, Zbyt duży, bardzo wysoki bar, sprawiający wrażenie zagraconego. Piwo "Żywiec". Na zewnątrz parasol Żywca i parę krzeseł, w przejście zastawione rolbarem i ladą do lodów.
    Przy wejściu wiszą jadłospisy po polsku i niemiecku. Wybór spory, ceny dość wysokie.
  • Krzysiu
    Krzysiu
    • 02-2001
    • 14936

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
    Restauracja "Rustykalna" Pizzeria
    ... Piwo "Żywiec". Na zewnątrz parasol Żywca i parę krzeseł...
    Na dzisiaj Lech, reszta bez zmian. Cenom się nie przyglądałem.

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎