Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Wrocław, Wita Stwosza 32, Gumowa Róża

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Wukasch
    Junior
    • 08-2002
    • 25

    Wrocław, Wita Stwosza 32, Gumowa Róża

    Knajpka robi dosc specyficzne wrazenie, nie polecam przewrażliwionym,trzeba lubić te klimaty,żadnych wymyślnych ozdób,trochę sprayu,odrobina kiczu ale moim zdaniem warto-tym bardziej ze mozna kupic tu niebieskie piwo-niby nicd szczegolnego-Zywiec z Bolsem Blue ale efekt niezly smak rowniez oryginalny ALE UWAGA wskazane wypicie co najwyzej jednej szklanicy
    p.s. troche trudno tam trafic-okolice Placu Dominkańskego,obok Galerii Sztuki Współczesnej
    Last edited by Wukasch; 28-08-2002, 20:10.
    Wukasch - piwo jest dobre,piwo pić trzeba, kto piwo pije ten pojdzie do nieba :stout:
  • babalumek
    Senior
    • 02-2004
    • 1207

    #2
    Teraz knajpa zasłynęła z tego że zaczęli lać tam wreszcie Żywca Portera z beczki.
    Ostatnio byłem w tym klubie jakieś 2 lata temu, ale jak tylko usłyszałem o tym Porterze to wczoraj znowu tam zajrzałem, bowiem do tego Portera z beczki mam stosunek szczególny i mało się nie popłakałem że zaczęli go znowu w kegach rozprowadzać
    Strasznie mnie jednak wkurzyli, bowiem byłem przygotowany na wydatek rzędu 4,5 - 6zł (tyle kosztował Porter jak go wcześnej polewali). Patrzę na cenę i mnie ścieło - 8zł!!!!! To przecież za taką cenę można się napić jakiś piwek imprtowanych np. Murphys. Rozbój w biały dzień! Na moje nieśmiałe sugestie że do 18 niby piwo taniej o 20% mają sprzedawać, barman odparł że to i tak jest cena promocyjna(!) i żeby brać śmiało bo niedługo zamierzają... podnieść cenę do 9zł Wypiłem dwa, były naprawdę pyszne, ale ja po prostu czekam że może to piwo pojawi się gdzieś jeszcze bowiem za taką cenę to ja to mam gdzieś...
    MRKS Kuźnia Jawor

    WTS Sparta Wrocław

    Comment

    • Marusia
      Senior
      • 02-2001
      • 20211

      #3
      Warto dodać, że leją w szkło dedykowane do portera żywieckiego
      Cena faktycznie dość "mocna"
      www.warsztatpiwowarski.pl
      www.festiwaldobregopiwa.pl

      www.wrowar.com.pl



      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎