Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Wrocław, Tęczowa, Exodus

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • radke1
    Gość
    • 10-2002
    • 10

    Wrocław, Tęczowa, Exodus

    "Exodus" - knajpka przy ulicy Tęczowej, niedaleko Columbusa (sux), koło dworca świecbockiego.
    Klimaty reagge + leciutki metal + Kult i Kazik. Fajni ludzie, piwo Okocim zielone 4 zet, piast 3,5 zet.
    Szczerze polecam
  • Sherman
    Senior
    • 09-2005
    • 305

    #2
    Co do kilmatu to nic się nie zmieniło, co do dostępnego piwa owszem. Od niedawna jest dostępne lane Książęce z Lwówka, cena 3.5 zł.

    Comment

    • babalumek
      Senior
      • 02-2004
      • 1207

      #3
      No nie wiem, dla mnie ta knajpa na psy zeszła. A jeszcze jakiś rok czy 2 lata temu bardzo często tam siedziałem. Teraz nie chodzę tam ani ja, ani nikt ze znajomych. Knajpa jest tak zadymiona że naprawdę jakieś służby powinny się tym zająć, bo po prostu nie idzie wysiedzieć. Towarzystwo to głównie zalane jabol - punki plus robiący z nimi bijatyki sharpy, kibole, skini - po prostu zadymiarze. Niewielu zostało ze "starej" klienteli. A naprawdę kiedyś fajnie tam było.
      MRKS Kuźnia Jawor

      WTS Sparta Wrocław

      Comment

      • sodom
        Senior
        • 12-2002
        • 351

        #4
        Niezłe klimaty!!

        Comment

        • seven77
          Junior
          • 02-2007
          • 12

          #5
          Może i niezłe klimaty, ale tam nie podają piwa tylko "rozcieczoną wode" która w sumie smierdzi. Dobrze ze w poblizu jest niezle zaopatrzona żabka, zawsze mozna wziąść ze sobą kilka lepszych piw, i przelewac do szklanek pod stołem

          Comment

          • Sherman
            Senior
            • 09-2005
            • 305

            #6
            A czemu Żabka? Obok jest jeszcze lepiej zaopatrzony sklep u tzw Szefa.

            Comment

            • kopyr
              Senior
              • 06-2004
              • 9475

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika seven77
              Może i niezłe klimaty, ale tam nie podają piwa tylko "rozcieczoną wode" która w sumie smierdzi. Dobrze ze w poblizu jest niezle zaopatrzona żabka, zawsze mozna wziąść ze sobą kilka lepszych piw, i przelewac do szklanek pod stołem
              Tak, to ich na pewno zachęci, do tego, zeby nie chrzcić piwa. Ja też kiedyś byłem studentem i też takie numery robiłem, ale jednak warto się czasem zastanowić, czy te fajne klimaty tak sobie po prostu nie znikną jak własiciel będzie musiał zamknąć knajpę. Ja nie piszę tego po to, żeby Cię zglanować, ale spróbuj przez chwilę się nad tym zastanowić.
              blog.kopyra.com

              Comment

              • babalumek
                Senior
                • 02-2004
                • 1207

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika babalumek
                No nie wiem, dla mnie ta knajpa na psy zeszła. A jeszcze jakiś rok czy 2 lata temu bardzo często tam siedziałem. Teraz nie chodzę tam ani ja, ani nikt ze znajomych. Knajpa jest tak zadymiona że naprawdę jakieś służby powinny się tym zająć, bo po prostu nie idzie wysiedzieć. Towarzystwo to głównie zalane jabol - punki plus robiący z nimi bijatyki sharpy, kibole, skini - po prostu zadymiarze. Niewielu zostało ze "starej" klienteli. A naprawdę kiedyś fajnie tam było.
                Niestety, z tego co słyszałem, to nic lepiej. Znajomi z pobliskich akademików określają tą knajpę po prostu jako żulernia, ja już tam nie byłem od roku i raczej nie zamierzam. Kiedyś jedna z najlepszych knajp we Wrocku, tanie dość piwo, fajna muzyka i klimat. Teraz speluna.
                MRKS Kuźnia Jawor

                WTS Sparta Wrocław

                Comment

                • seven77
                  Junior
                  • 02-2007
                  • 12

                  #9
                  ja tam juz stałym bywalecem nie jestem. Bylem ostatnio rok temu. Kiedys był tam klimat, chodzilem blisko do szkoly wiec czesto bywałem, byli fajni ludzie, piwo nie bylo takie złe. Potem piwo zaczelo sie pogarszac, coras wieksza melina zaczela sie robic. Skoro zmienia sie tam tylko na gorzej to najwyrazniej wlasciciel chce mieć takich klientów i prowadzić "żulerie". Mam garstke znajomych którzy tam uczęszczają jeszcze. Moze niebawem wybiore sie z nimi to zdam tu aktualny raport, jak ludzie, jak klimat, jak piwo.

                  Comment

                  • Arox71
                    Junior
                    • 03-2006
                    • 8

                    #10
                    No niestety Panowie, exodus nie najlepiej się trzyma, nie chodzi mi o sprawy finansowe bo na brak "klientów" narzekać nie mogą, ale po prostu towarzystwo i klimat wyraźne oddalił się od wcześniejszego. Byłem tam ostatni raz jakieś trzy-cztery miesiące temu (śmiem twierdzić że od tamtej pory nic się nie zmieniło na lepsze) i tyle co utkwiło mi w pamięci to zalany niemalże w trupa młody człowiek który za wszelką cenę chciał wszcząć awanturę pod pretekstem skradzionej niejako przeze mnie i mojego kolegę czapki.

                    Comment

                    • kacqer
                      Junior
                      • 06-2007
                      • 8

                      #11
                      Przyłączam się do opinii, że to miejsce jest speluną. Rzeczywiście nie od początku nią było.

                      Comment

                      • bwm
                        Junior
                        • 01-2009
                        • 5

                        #12
                        Nie wiem skąd te dobre opinie, bo dla mnie to zawsze byla speluna z tanim piwem i różnymi atrakcjami. Co nie zmienia faktu, że tam bywalam, piwo w piłakrzyki wygyrwalam i krzywda, przynajmniej mi, nigdy nie stala. Piwo kiepskie, ale tanie.
                        A z tego co wiem, to obecnie exodus przechodzi metamorfozę, ponoć teraz się zwie alternatywa i rusza ostroo z imprezami muzycznymi.

                        Comment

                        Przetwarzanie...
                        X
                        😀
                        🥰
                        🤢
                        😎
                        😡
                        👍
                        👎