Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Radków, Rynek 18, Restauracja Graniczna

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Krzysiu
    Krzysiu
    • 02-2001
    • 14936

    Radków, Rynek 18, Restauracja Graniczna

    Restauracja „Graniczna”, Rynek

    Restauracja mieszcząca się w hotelu, pewnego razu spędziłem tam z kolegami trzy dni w zasadzie nie wychodząc z hotelu, był to lokal bardzo podły, ale za to czynny od ósmej rano do dziesiątej wieczorem, co nam bardzo odpowiadało . Na „po dziesiątej” nalewaliśmy do kanistra 30 l.
    Aktualnie dwie nieduże sale, bardzo ładnie zrobione, na podłodze płytki, ale dyskretne, ściany kremowe, na stropie eleganckie kasetony i stiuki, wszystko wyglądające bardzo porządnie. Spory bar w pierwszej sali, na ścianie konstrukcja z płyt z żółtego piaskowca, całkiem przyzwoita. Nad barem półka z poustawianymi kuflami. Nieduże stoliki, przykryte ładnymi obrusami, wygodne krzesła. Fliper i telewizor. Klientela jednak rodem z poprzedniego wystroju, rażąco nie pasująca do lokalu. Ale może to przypadek?
    Piwo „Okocim”, „Carlsberg” i „Książ”. Spożyłem „Książa” (2.50/0.5) – zaskakująco dobry.
    Brak ogródka.
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎