Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Katowice, Dyrekcyjna, Delikatesy Non-Stop

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • adam16
    Senior
    • 02-2001
    • 9865

    Katowice, Dyrekcyjna, Delikatesy Non-Stop

    Katowice ul. Dyrekcyjna - Delikatesy NON-STOP.
    Spory wybór piwa. Mają tam m.in:
    Desperado 6,80zł,
    Cobra (z Indii) 5,20zł, Kingstom 6,80zł, Miller 3,80zł, Wel Scotch 6zł, Asahi 4,90zł, Alhambra Star (3,40zł) i Negra (3,70zł), Tennents Super 5,90zł, Belle Vue 8,20zł, Guinness 5,80zł, Grolsz 3,20zł, Beck 3,50-6zł, Diebels Plato 5,30zł, Budweiser, Hansa, Bavaria, Topvar, Jabłonowo (Imperator+Belfast), Zabrze, Imielin, Belgia z Kielc (Wojaki+Palm), wszystko Lecha, Tychów, Żywca.
    Piwa w szkle (0,33 i 0,5) i w puszkach.
    Trochę tego jest. Może drogawo, ale wszytko w jednym miejscu, nie trzeba łazić i szukać. I często zmienia się asortyment.
    Browar Hajduki.
    adam16@browar.biz
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D
  • adam16
    Senior
    • 02-2001
    • 9865

    #2
    adam16 napisał(a)
    Katowice ul. Dyrekcyjna - Delikatesy NON-STOP.
    Spory wybór piwa...
    Znowu zwiększył się asortyment. Doszły: Labatt Ice, różne Belhaweny, Dirty Dick, Double Chocolate, Waggle Dance, Cobra w dużej butelce, Newcastle Brown Ale - wszystko w cenach 10-12zł.
    Browar Hajduki.
    adam16@browar.biz
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎