Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Broumov, Olivetinsky Novic 5%

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sibarh
    PremiumUżytkownik
    • 01-2005
    • 10384

    Broumov, Olivetinsky Novic 5%

    Butelka 0,5 litra, alkohol 5 %, ekstratu brak
    import prywatny,cena 9 koron.Na etykiecie jest nazwa : Olivetinsky NOVIC svetle vycepni pivo
    Kolor - złocisty, klarowny
    Piana - drobnobąblowa, średniowysoka, trwała, opadła po 10 minutach
    Zapach - chmielowo-słodowy
    Gaz - w normie
    Smak - chmielowo-słodowy, chmiel mocny, średnia goryczka, lekko słodkie, zawiera E 300
    Piwko dobre na upały 4-
    2800 nowe piwa opisałem na forum
    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria
  • sibarh
    PremiumUżytkownik
    • 01-2005
    • 10384

    #2
    Piwo:
    Attached Files
    2800 nowe piwa opisałem na forum
    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

    Comment

    • woosaa
      Senior
      • 07-2005
      • 1548

      #3
      Witam.Dodam tylko cene z Tesco ( Karvina) to 7.90 koron.PZDR
      mb WOS

      Comment

      • MarcinKa
        Senior
        • 02-2005
        • 2729

        #4
        Piwo zakupione na giełdzie w Żywcu. Butelka NRW 0,5l. Moc 5%, ekstrakt? Kolor złoty. Średnio ciemny, typowy. Piwo lekko opalizujące. Piana drobna, średniej wielkości, trwała. Zapach średnio mocny. Słód wymieszany z chmielem, przy czym dominuje ten pierwszy. Goryczka niezbyt mocna. Piwo delikatne w smaku. „Puszyste” dzięki drobniutkim bąbelkom. Wysycenie może nie jest mocne, ale trwałe. Opakowanie niepozorne, proste i niezbyt zachęcające. Kojarzy się z tanimi piwami, niekoniecznie dobrymi (takie jak na foto sobarha, ale z czystym kapslem). Piwo dobre, ale niczym specjalnym się nie wyróżnia. Lekkie, więc z przyjemnością można wypić kilka. Oceniam je na +4 (1 – 6).
        To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎