Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Warszawa, Towarowa 22, Bomi (Jupiter Centrum) [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • żąleną
    Sojowe Oddziały Bojowe
    • 01-2002
    • 13239

    Warszawa, Towarowa 22, Bomi (Jupiter Centrum) [zamknięte]

    Byłem w Bomi w Jupiter Centrum (na Towarowej 22) no i cóż - jak na Bomi, cienizna. Z rzadziej spotykanych polskich tylko Porter EB w butelce, no i Porter Królewski, ale tego akurat ostatnio coraz częściej widać nawet w małych sklepach. Słabiutka reprezentacja Czech (chyba tylko Staropramen), ze cztery drogie pszeniczne (np. puszkowy Paulaner za 7 zł., podczas gdy w żadnym supermarkecie nie widziałem go za więcej niż 5), kilka mnichów z Belgii, dwa rodzaje Fischera.
  • bury_wilk
    Senior
    • 01-2004
    • 2655

    #2
    Byłem w piątek w Bomi w Jupiterze i wyszedłem zdruzgotany. Wybór piw piękny (niestety tyczy się to raczej zagranicznych), a ja miałem fundusze bardzo skromne. Z krajowych, takich, co nie ma ich wszędzie indziej, to jest Perła (zwykła, Mocna, Zwierzyniec), Hevelius, Kaper, porter z Żywca, Frater z Belgii i jeszcze kilka. Co ciekawe, Frater stoi pomiędzy piwami zagranicznymi.
    A co do zagranicznych, to nie aż mnie skręciło na widok 5 litrowego Lowenbrau'a i takiegoż Paulanera. Lowenbrau, którego w Warszawie ostetni raz widziałem, nie pamiętak już kiedu, jest też w wersji pszenicznej. Po za tym można sobie powybierać, bo jest z czego. Widywałem sklepy z większym wyborem piw, ale warto tu zajrzeć i coś nabyć. Tylko te ceny...

    Lubię kiedy się zieleni
    Lubię jak się piwo pieni...

    ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

    Comment

    • zAjkA
      Senior
      • 12-2004
      • 1089

      #3
      Jak zawsze wybór piwek przeogromny. W promocji zwierzyniecki Carmell w cenie 0,99zł.
      Browar Kapitański- Warzone na pełnym morzu

      Comment

      • kosher
        Senior
        • 04-2005
        • 2294

        #4
        Obecnie z polskich ciekawostek pełna oferta Konstancina (z Żytnim), Krzepkie z Kormorana, cztery rodzaje Corneliusów (oprócz Portera).

        Comment

        • kosher
          Senior
          • 04-2005
          • 2294

          #5
          Dzisiaj widziałem pełną ofertę Kormorana, Konstancina, wszystkie Corneliusy, Kiper Honey Extra Strong, Koźlak, Żywe, Grand Imperial Porter, Remus z Ambera,
          Niedaleko wejścia na dziale warzywno-owocowym osobna lodówka wyłącznie z piwami z Kormorana i Konstancina.
          Ceny umiarkowane, więc warte odwiedzin wolskie źródełko.

          Comment

          • majeure
            Senior
            • 03-2011
            • 315

            #6
            Sklep został zlikwidowany.

            Comment

            • kosher
              Senior
              • 04-2005
              • 2294

              #7
              A ten pobliski Bomi w Klifie jeszcze działa czy już cała sieć upadła?

              Comment

              • Pendragon
                Senior
                • 03-2006
                • 13949

                #8
                Sieć padła.

                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                Comment

                • kosher
                  Senior
                  • 04-2005
                  • 2294

                  #9
                  Szkoda. Wybór piw mieli akurat przyzwoity. Dyskonty ich wykończyły.

                  Comment

                  • Gringo
                    Senior
                    • 07-2007
                    • 2151

                    #10
                    To kicha, ten katowicki też pewnie już zamknięty. Nie było wyprzedaży ?

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kosher Wyświetlenie odpowiedzi
                    Szkoda. Wybór piw mieli akurat przyzwoity. Dyskonty ich wykończyły.
                    Raczej kryzys ich wykończył oraz konkurencja ale w postaci Alma, PIP i Stokrotka. Co do piw to przez ostatnie dwa lata był bardzo skostniały wybór. Nic nowego się nie pojawiało.
                    Ceny faktycznie oddstaszały, szczególnie takich produktów które można kupić w Auchan za 30% taniej.
                    Robiłem tylko zakupy artykułów niespotykanych gdzie indziej, np serki ołomunieckie, świetny wybór przypraw...

                    Comment

                    • tfur
                      Senior
                      • 05-2006
                      • 1303

                      #11
                      bomi zdążyło też kupić olsztyńską sieć rast,
                      która wcześniej połknęła lokalną konkurencję,
                      a teraz zamyka część sklepów z powodu trudności.
                      veni, emi, bibi

                      Comment

                      • majeure
                        Senior
                        • 03-2011
                        • 315

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kosher Wyświetlenie odpowiedzi
                        A ten pobliski Bomi w Klifie jeszcze działa czy już cała sieć upadła?
                        Ten jeszcze działa.

                        Comment

                        Przetwarzanie...
                        X
                        😀
                        🥰
                        🤢
                        😎
                        😡
                        👍
                        👎