Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Bielsko-Biała, 1 Maja, nazwa do uzupełnienia

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mark33
    Idę po piwo do piwnicy.
    • 04-2005
    • 3283

    Bielsko-Biała, 1 Maja, nazwa do uzupełnienia

    Dziś znalazłem w małym sklepiku monopolowym na ulicy 1Maja od strony skrzyżowania z Partyzantów piwko pszeniczne, niemieckie Weizenland z browaru Kaiserdom-Privatbrauerei Bamberg, w cenie 2,50 zł , pod koniec degustacji owego specjału stwierdzam wszem i wobec iż godne jest swej ceny i mogłoby kosztować i ze 2 zł więcej. Co ciekawe nie znalazłem tego piwa w spisie browaru( może słabo szukałem?). Jak zrobię fotki etykiet to oczywiście zamieszczę.
  • Kimer
    Senior
    • 06-2003
    • 154

    #2
    To piwo można było do niedawna znaleźć w niektórych bielskich sklepach (np. sieć Euro) po 1,6 zł. Ciekawe czemu tak nagle podrożało. Choć i tak nie jest drogie, zwłaszcza, że jakość całkiem przyzwoita.

    Comment

    • mark33
      Idę po piwo do piwnicy.
      • 04-2005
      • 3283

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Kimer
      To piwo można było do niedawna znaleźć w niektórych bielskich sklepach (np. sieć Euro) po 1,6 zł. Ciekawe czemu tak nagle podrożało. Choć i tak nie jest drogie, zwłaszcza, że jakość całkiem przyzwoita.
      Cena wynika pewno z marży jaka nałożył ten sklepik.
      Attached Files

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23782

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mark33
        Dziś znalazłem w małym sklepiku monopolowym na ulicy 1Maja od strony skrzyżowania z Partyzantów piwko pszeniczne, niemieckie Weizenland z browaru Kaiserdom-Privatbrauerei Bamberg (...) Co ciekawe nie znalazłem tego piwa w spisie browaru( może słabo szukałem?).
        słabo szukałeś pod hasłem Weizenland znajdziesz m.in. ten temat: http://www.browar.biz/forum/showthread.php?t=19592
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎