PDA

Wersja pełna: : Rybki akwariowe oddam ...

ZIOMEK2
06-10-2005, 21:17
Rybki akwariowe - " Mieczyk " klasyczny ( zielonkowate i bardziej czerwonawe ) - oddam w dobre ręce za zupełną darmochę !
Rybki są wielkosci od szpilki po " rasową matkę " w ilości do 50 szt.
Rybki są z hodowli ekologicznej i wolne od chorób !

Odbiór osobisty lub przy okazji JGB w Tychach.
( konkrety proszę kierować także na PW :) )

kiszot
07-10-2005, 13:01
Masz tylko mieczyki czy może jakieś inne też?
Wziąłbym ale 50 to stanowczo za dużo a nadwyżka na patelnie raczej sie nie nadaje.Tak z 10 to wezmę.

Cyrkonia
07-10-2005, 13:16
Mi właśnie padła samica, cała czerwona - leciwa była.
Niestety trochę za daleko mieszkasz żebym pomogła CI pozbyć się części rybek.

ZIOMEK2
08-10-2005, 06:23
Masz tylko mieczyki czy może jakieś inne też?
Wziąłbym ale 50 to stanowczo za dużo a nadwyżka na patelnie raczej sie nie nadaje.Tak z 10 to wezmę.

Mogę odstąpić do 50 szt., czyli obecnie jeszcze 40 szt. - odbierzesz przy okazji Giełdy w Tychach ? A golono zarezerwować dla Ciebie na czas po Giełdzie ?

ZIOMEK2
10-10-2005, 20:01
Mogę odstąpić do 50 szt., czyli obecnie jeszcze 40 szt. - odbierzesz przy okazji Giełdy w Tychach ? A golono zarezerwować dla Ciebie na czas po Giełdzie ?

To cio, bierzesz te rybki czy mam je oddać pijakowi na " mózgojeba " ?

Ostało mi się tylko 20 szt. !

kiszot
11-10-2005, 08:01
No biera.Na giełdzie je wezmę.Niestety nie mogę biesiadowac w Tychach bo obieram kierunek na Pszów.

ZIOMEK2
12-10-2005, 08:46
No biera.Na giełdzie je wezmę.Niestety nie mogę biesiadowac w Tychach bo obieram kierunek na Pszów.

... znowu się nie napijemy ale może póżniej w Chorzowie, może adam16 ruszy głową przy okazji recitalu Jarka Nohavicy który polecam ...

Rybki czekają. :D

ZIOMEK2
03-11-2006, 18:56
rybek już nie ma :( , rybkami obdzieliłem chyba wszystkie szkoly w Tychach :D , ile bylo tych rybek ... przynajmniej tyle ile szkół jest w Tychach - temat zamknięty ! :stout:

Stasiek
04-01-2010, 21:52
Podłączę się pod stary temat...

Ja mam z kolei do oddania kilkadziesiąt małych molinezji (czarnych).
Nie wiem co im tak przypasowało w naszym akwarium, ale mnożą się jak nie przymierzając króliki. W tej chwili (szacuję, bo ciężko policzyć) mam około 50-60 małych rybek z kilku miotów: od około 1cm długości przez 2,3,5-6cm. Córka porozdawała ile mogła koleżankom i kolegom ale ciągle ich dużo i trochę im ciasno w naszym akwarium.
A wyrzucić trochę szkoda...
Rybka bardzo łatwa w hodowli. :) Polecam.
Odbiór osobisty. Ew. mogę zabrać na giełdę w Warszawie.

Udało mi się zrobić zdjęcie... jak podrosną będą wyglądały tak: