Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Łódź, Kusocińskiego, Sam Scan

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Dreamer
    Senior
    • 05-2003
    • 1576

    Łódź, Kusocińskiego, Sam Scan

    To i ja dorzucę swoje trzy grosze:
    O sklepie SAM SCAN na Kusocińskiego (koniec Retkinii, przy krancówce autobusów i stacji Orlen) już ktoś pisał dawno temu na forum. Lubię tam zaglądać, bo obok dominującej koncernówki często (na najniższych półkach i głęboko schowane) można wypatrzyć coś ciekawego: Irlandzkie z Krajana, Lwówek Książęce, Ciechanów Farskie i Porter, stała obecność Staropolskiego (Mocne, Dobre), Łomża Export... Nawet dla lubiącyh piwa z zagranicy mają ciekawsze rzeczy, np. Kostritzer, czy belgijskie Leffe, Hoegaarden Witbier.
    Last edited by Maggyk; 07-10-2005, 07:39.
    Blog: Piwna Brytania
  • Dreamer
    Senior
    • 05-2003
    • 1576

    #2
    Jeszcze parę dni temu pełno Staropolskiego Potera widziałem w Sam Scanie na Kusocińskiego. Chyba jeszcze jest...
    Blog: Piwna Brytania

    Comment

    • Dreamer
      Senior
      • 05-2003
      • 1576

      #3
      We wspomnianym sklepie na Kusocińskiego (Sam Scan) mają sporo Zduńskiej Woli. Regularnie bywa Porter, Dobre, Złote i Mocne. Niestety Starpoloskiego Super w Łodzi jeszcze nie spotkałem a, jako że bardzo mi smakuje, przywożę od czasu do czasu ze Zduńskiej Woli (w końcu nie jest daleko).
      Blog: Piwna Brytania

      Comment

      • Twilight_Alehouse
        Chmielowisko.pl
        • 06-2004
        • 6310

        #4
        Super jest akurat jedynym który mi nie smakuje, więc muszę się wybrać tam na Kusocińskiego. Zwłaszcza że mam niedaleko. Dobrze kojarzę że to jest taki pawilon, a po drugiej stronie jest stacja benzynowa?
        Jeszcze jedna rzecz mi się przypomniała co do Carrefoura - w czwartek był Koźlak z Juranda. Drogo, bo po 2,99, ale był.

        Comment

        • Dreamer
          Senior
          • 05-2003
          • 1576

          #5
          Dokładnie, to właśnie ten pawilon. Czasem tam zaglądam, bo mają różne ciekawostki (ostatnio regularnie bywa np. Irlandzkie Mocne z Krajana albo Farskie z Ciechanowa).
          Blog: Piwna Brytania

          Comment

          • lzkamil
            kierowca bombowca
            • 01-2003
            • 3611

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Dreamer
            O sklepie SAM SCAN na Kusocińskiego (koniec Retkinii, przy krancówce autobusów i stacji Orlen) już ktoś pisał dawno temu na forum. Lubię tam zaglądać, bo obok dominującej koncernówki często (na najniższych półkach i głęboko schowane) można wypatrzyć coś ciekawego: Irlandzkie z Krajana, Lwówek Książęce, Ciechanów Farskie i Porter, stała obecność Staropolskiego (Mocne, Dobre), Łomża Export... Nawet dla lubiącyh piwa z zagranicy mają ciekawsze rzeczy, np. Kostritzer, czy belgijskie Leffe, Hoegaarden Witbier.
            Dziś tam kupiłem Portera Ciechanowskiego. Ze wspomnianych przez Dreamera zagranicznych był Kostritzer Schwarzbier, ok. 5.50 zł za 0.33 l.
            Naprzeciwko otwiera się nowy sklep z alkoholami (ma być oficjalnie otwarty od jutra - 21 września). W lodówce oprócz koncernów zauważyłem Lwówek Mocne Dobre i Leszka ze Żnina.
            Last edited by Maggyk; 07-10-2005, 07:39.
            Lepszy jabol pod okapem
            niż GŻ, CP i KP !


            Kompania Piwowarska obcięła Żubrowi rogi i jaja.

            Wspieraj swój Browar - zostań Premium-Użytkownikiem!

            Moja pierwsza literka to małe L a nie duże I :)

            Comment

            • Dreamer
              Senior
              • 05-2003
              • 1576

              #7
              Dla przypomnienia i uaktualnienia wątku: byłem tam dziś i odnalazłem kilka ciekawszych piw: trochę Krajana (Irlandzkie 0,5 l, Porter 0,5 l), trochę Ciechanowa (Porter i Miodowe, obydwa w bączkach), Pirackie ze Zduńskiej Woli, lokalny Lodwar Mocny (Portera nie mają ), przybył też okocimski Zagłoba. Na stałe zagościło też lwóweckie Mocne Dobre i eksportowa Łomża. Poza tym półki uginają się pod Van Purami i innymi koncernami
              Jednym słowem warto zajrzeć, zawsze coś ciekawszego można dostać.
              Blog: Piwna Brytania

              Comment

              • Sokół83
                szynkarz
                • 12-2004
                • 1598

                #8
                byłem w tym sklepie niedawno i poza Van Purem, Jabłonowem i koncernami nic więcej nie było
                Z INNEJ BECZKI

                www.fotopolska.eu

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎