Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Kraków, Kapelanka 54, Tesco

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pIvo
    Senior
    • 10-2002
    • 290

    Kraków, Kapelanka 54, Tesco

    w Tesco przy Kapelance z Glubczyc dostepny jest Pils Export w charakterystycznej 12katnej butelce z noname kapslem. Dotychczas (takze dzis) nie spotkałem tam piwa Karlik w butelce euro, z kapslem z marka piwa, ktore to jest do kupienia w Swiecie Piwa przy al. Jana Pawla II. Niewykluczone jednak, iz w innych miastach, zwlaszcza na Slasku, jest on w ofercie Tesco.
    http://kapsle.w.interia.pl
  • decio
    Senior
    • 10-2002
    • 165

    #2
    Jest napewno W Tesco przy Kapelance niestety niektóre piwa są poukładane w takim miejscu, do którego się raczej nie zagląda i przypadkiem omija. Otóż na dziale piwnym w samym rogu (za ostatnimi regałami) stoją 2 lodówy i za ich "plecami" są jeszcze półki z piwami. Prawie niewidoczne. Nie wiem czy to jakaś piwna dyskryminacja, ale zauważyłem, że właśnie tam znajdują się mniej popularne piwa (Karlik, Tesco Piwo , Gulczas gdy jeszcze był w sprzedaży to właśnie tam był składowany, Belfast, Atom itp.)
    www.decio.friko.pl

    Comment

    • pIvo
      Senior
      • 10-2002
      • 290

      #3
      sądzę, że kompromisowe rozwiązanie brmi: Wg decia piwo Karlik w Tesco przy Kapelance występuje, jednak jest doskonale ukryte, niestety w dniach odzwiedzania przez pIva ww. sklepu, Karlik jest chowany na zapleczu, ew. zmieniane są na nim niezwłocznie wszystkie kapsle na noname
      http://kapsle.w.interia.pl

      Comment

      • decio
        Senior
        • 10-2002
        • 165

        #4
        zapomniałem wspomnieć o jeden istotnej rzeczy mianowicie - Karlika w Tesco widziałem, ale z konserwy, a z butelki nie.
        www.decio.friko.pl

        Comment

        • YouPeter
          Senior
          • 05-2004
          • 2379

          #5
          To ja może trochę o pszeniczakach. Zawsze można tu dostać Franziskaner-a i Paulanera (po 5 zł) jednak prawie nigdy razem. Zazwyczaj jak jest jedno to nie ma drugiego. Natomiast ostatnio pojawił się puszkowy pszeniczny Kaiser po 4 zł.
          Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

          Comment

          • MarcinKa
            Senior
            • 02-2005
            • 2729

            #6
            Pojawił się Koźlak Belgii - 3,99
            Jest też Faustus, Frater Pszeniczny i Podwójny, Van Pur Zlaty Chrad, Karpackie Super Mocne....
            To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

            Comment

            • delvish
              Senior
              • 11-2004
              • 3508

              #7
              Półki dziś uginały się pod Braćmi pod oboma postaciami (Pszeniczny i Podwójny) w cenie 3,89 zł. Koźlaka BBG z Kielc zatrzęsienie. W promocji 2,99 zł. Kartony stoją zaraz na przeciw wejścia. Poza tym jakiś Radeberger konserwowy, podobnież pakowana Hollandia, i ciekawostka Harboe Beer Gold produkowane przez Darguner Brauerei (Niemcy) dla Harboes Bryggerei (Dania). Na puszce duży napis "Imported" więc nie ma wątpliwości, że nie do końca duńskie. Tak czy inaczej jest kilka powodów, dla których warto w najbiższym czasie, pod jakimś pretekstem, do Tesco zaglądnąć
              "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
              (Frank Zappa)

              "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

              Comment

              • Pendragon
                Senior
                • 03-2006
                • 13949

                #8
                A to sobie podjadę darmobusem już za 2-3 dni, ale do tego na Wielickiej, bo tam będe mieć bliżej. Nie wiem co to za piwo duńskie z Harboe ale nidawno probowałem jakieś ich rozprowadzane w Netto za śmieszną cenę (ok. 1.50) i nie waro było tego kupować.

                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                Comment

                • Tomasz_Moczarski
                  Senior
                  • 12-2007
                  • 182

                  #9
                  Z browaru Harboe (ten od piw Gold 5,9% - 2,19 i Pils Premium 4,9 za 1,79 - z duńskiego importu) są jeszcze dostępne piwa Bear Beer - Pils Premium 5-procentowy za 1,99 i 12,5%(!) za 2,89 - jednak ten drugi schodzi tak szybko, że nie miałem dotąd okazji go spróbować :]
                  Jeśli ich nie ma w Waszym Tesco - zawsze możecie "popytać" o kierownika, a ten może zamówić je z głównego magazynu spod Wawy
                  Last edited by Tomasz_Moczarski; 09-03-2008, 18:04.
                  koncerniak = prawie jak piwo :D
                  Ostatnie testy: Minibrowar MajEr z Gliwic!
                  reklama: Ski Jump Mania - fajna gra przeglądarkowa!
                  Sonda prezydencka użytkowników GooglePlus

                  Comment

                  • abernacka
                    Senior
                    • 12-2003
                    • 10836

                    #10
                    Niestety drogi Tomku zmatwię cie. Ów piwa nie pochodzą z Danii a z Niemeic z Darguner Brauerei(http://www.brauerei-dargun.de/). Zresztą stosowna informacja zamnieszczona jest na puszce.
                    Last edited by abernacka; 09-03-2008, 18:36.
                    Piwna turystyka według abernackiego

                    Comment

                    • Qbasmuggy
                      Member
                      • 06-2005
                      • 82

                      #11
                      Pojawiły się:
                      Konstancin - Starodawne 4.99 zł.
                      Kormoran:
                      Świeże 4.79 zł.
                      Warnijskie 5.79 zł.
                      Miodne

                      Jak kupowałem to na półce zostało kilka butelek

                      Comment

                      • leona
                        PremiumUżytkownik
                        • 07-2009
                        • 5853

                        #12
                        Z pozdrowieniami dla mojego ulubionego tesco i kierownika działu alkoholowego
                        Attached Files

                        Comment

                        Przetwarzanie...
                        X
                        😀
                        🥰
                        🤢
                        😎
                        😡
                        👍
                        👎