Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Poznań, Os. Rusa 58, Stokrotka (byłe Berti)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • arcy
    Senior
    • 07-2002
    • 7538

    Poznań, Os. Rusa 58, Stokrotka (byłe Berti)

    W Berti na os. Rusa ponownie pokazały się oba Koźlaki - Amberowy i Jurandowy.
  • arcy
    Senior
    • 07-2002
    • 7538

    #2
    W BERTI na os. Rusa pojawił się Pilsner Regionalny z Browaru Kiper za jakieś 1,59 zł (butelka bezzwrotna).
    Last edited by Maggyk; 07-10-2005, 16:57.

    Comment

    • scoroop
      Member
      • 08-2006
      • 54

      #3
      co do bertiego - kolega mi mówił, że nie ma w nim już żadnego (!) alkoholu (niepotwierdzona przeze mnie informacja). pewnie sprzedawali trunki małolatom... jeżeli to prawda to szkoda, bo zawsze można było tam kupić piwo o dziwnej porze...
      wiele jest dobrych piw na tym świecie... czy starczy życia by ich wszystkich spróbować???

      Comment

      • arcy
        Senior
        • 07-2002
        • 7538

        #4
        Gdy byłem tam w sierpniu stoiska z piwem i innymi alkoholami jeszcze stały, ale niedostępne dla klientów. Być może podpadli, być może nie dogadali się z proboszczem i nie przedłużono im koncesji.

        Comment

        • scoroop
          Member
          • 08-2006
          • 54

          #5
          szczerze mówiąć to może się czasem okazać że zwiną interes jeżeli dalej tak jest, bo było nie było alkoholowe stoisko było tam spore, więc i pewno obroty z niego stanowiły pokaźny procent całości. no nic to - moja kobitka tam już nie mieszka, więc i ja przeniosłem swoje piwne zainteresowania w inne miejsca
          wiele jest dobrych piw na tym świecie... czy starczy życia by ich wszystkich spróbować???

          Comment

          • snorre
            Senior
            • 02-2006
            • 655

            #6
            Czasami bywam tam (raczej z musu, jak nie ma innego sklepu pod drodze). Alkohole cały czas za folią niedostępne, informacja oficjalna, że sprzedaż alkoholu wstrzymana do odwołania. Cały sklep robi wrażenie jakby mieli zwijać interes. Z informacji w internecie wynika, że parę miesięcy temu Stokrotka połączyła się z Bertim - więc albo zmienią szyld, albo...nie wiem co jeszcze zrobią, ale wszystko to wygląda wyjątkowo dziadowsko...
            Tak dla referendum w sprawie usunięcia Ryszarda Grobelnego ze stanowiska prezydenta m. Poznania!

            Comment

            • Jaroslav
              Senior
              • 10-2005
              • 967

              #7
              Berti zmieniło nazwę na Stokrotka. Asortyment tragedia
              (głównie Carlsberg): puszkowe Bosmany (w tym Specjal). Bida

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎