Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Płock, Grodzka, Delikatesy (byłe Wina świata)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pinio74
    Senior
    • 10-2003
    • 3881

    Płock, Grodzka, Delikatesy (byłe Wina świata)

    Sklep "Wina świata" na ul. Grodzkiej (niedaleko EMPIK-u). Chciałem o nim napisać już wcześniej, ale tak jakoś wypadło mi z głowy. Przypomniałem sobie podczas ostatniej tam wizyty. Asortyment, jak sama nazwa wskazuje, głównie winny (około 80%) reszta to piwo i inne mocniejsze alkohole.
    Z piw dostępne: przede wszystkim 3 rodzaje hiszpańskiej Alhambry (m.in. Premium - butelki 1 litrowe, Negra), jest Guiness i trochę polskiej koncernowej masówki. Bardzo przyjemny właściciel, chce trochę zwiększyć wybór piw (podsunąłem mu parę nazw ). On sam najpierw chce sprowadzić amberowskiego Koźlaka, gdyż bardzo mu zasmakował. Poczekamy, zobaczymy czy była to poważna rozmowa, czy gadka-szmatka. Będę inwigilował.
    BIRRARE HUMANUM EST
  • Pinio74
    Senior
    • 10-2003
    • 3881

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pinio74
    Sklep "Wina świata" na ul. Grodzkiej (niedaleko EMPIK-u). (...)Z piw dostępne: przede wszystkim 3 rodzaje hiszpańskiej Alhambry (m.in. Premium - butelki 1 litrowe, Negra), jest Guiness i trochę polskiej koncernowej masówki. Bardzo przyjemny właściciel, chce trochę zwiększyć wybór piw (podsunąłem mu parę nazw ). On sam najpierw chce sprowadzić amberowskiego Koźlaka, gdyż bardzo mu zasmakował. Poczekamy, zobaczymy czy była to poważna rozmowa, czy gadka-szmatka. Będę inwigilował.
    O tym sklepie jako o ciekawym dla piwoszy można zapomnieć. Byłem tam kilka razy i nic się nie zmieniło. Ostatnio nawet już nie gadałem z właścicielem. Szkoda, myślałem, że będzie inaczej.
    BIRRARE HUMANUM EST

    Comment

    • Pinio74
      Senior
      • 10-2003
      • 3881

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pinio74
      O tym sklepie jako o ciekawym dla piwoszy można zapomnieć. Byłem tam kilka razy i nic się nie zmieniło. Ostatnio nawet już nie gadałem z właścicielem. Szkoda, myślałem, że będzie inaczej.
      Może jednak coś z tego będzie.
      Aktualnie do nabycia Żywe z browaru Amber, cena 3 zł, data przydatności do spożycia chyba 10.07.2006.
      Oprócz tego cały czas 3 rodzaje hiszpańskiej Alhambry.
      BIRRARE HUMANUM EST

      Comment

      • Pinio74
        Senior
        • 10-2003
        • 3881

        #4
        Nie ma rewelacji i zbyt dużego wyboru, ale zawsze można tutaj kupić coś z Ambera, a ostatnio, to nawet całą gamę: Grand, Koźlak, Żywe i Złote Lwy. Do tego jakieś zagraniczne wynalazki, a to hiszpańskie, a to belgijskie, albo chińskie.
        Acha, od pewnego czasu sklep zmienił nazwę na Delikatesy i oprócz wina, piwa i innych alkoholi kupić można tam jeszcze cygara, dobre octy i oliwy.
        BIRRARE HUMANUM EST

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎