Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Gdańsk, Al. Rzeczpospolitej 33 (Zaspa), Intermarche (C. H. ETC)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • abernacka
    Senior
    • 12-2003
    • 10837

    Gdańsk, Al. Rzeczpospolitej 33 (Zaspa), Intermarche (C. H. ETC)

    W gdańskim "Intermarche" na Zaspie (ul.Rzeczpospolitej 33) można dostać Portera z Browaru Witnica. Występuje on w dwóch wersjach 0,33l w cenie 1,99zł oraz 0,5l w cenie 3,29zł.
    Piwna turystyka według abernackiego
  • atheus
    Member
    • 10-2006
    • 67

    #2
    Od jakiegoś tygodnia w Intermarche można kupić sporą paletę wyrobów niemieckiego browaru Engel.
    Jest ogółem dziewięć gatunków (o ile dobrze policzyłem) m. in. hefeweizen hell, hefeweizen dunkel, kristalweizen, keller pils, gold, bock. Więcej nazw nie spamiętałem. Wszystkie piwa w cenie 6,99 za butelkę

    Comment

    • atheus
      Member
      • 10-2006
      • 67

      #3
      W tym tygodniu doszły dwa kolejne piwa browaru Engel- Aloisius Urwürzig i Weißbier Pils. Cena taka jak innych produktów, czyli 6,99 zł

      Comment

      • Pendragon
        Senior
        • 03-2006
        • 13949

        #4
        Dokładnie to conajmniej w zeszłym tygodniu Nalezy dodać, że cena za ciemnego Bocka jest wyższa - 8,59. Moim Zdaniem nie wart swej ceny. Za to polecam 2 drożdżowe (mętne) Keller-Pils i Keller-Hell.

        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

        Comment

        • atheus
          Member
          • 10-2006
          • 67

          #5
          Przyznam, że na ceny zerknąłem pobieżnie, zaaferowany tyloma nowymi (dla mnie) piwami W ramach rehabilitacji dodam, że Tucher Christ-kindlesmarkt Bier jest w promocji- 3,99 zł za butelkę.

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎