Ogłoszenie

Collapse

Zasady zamieszczania ofert

Zamieszczanie prywatnych ofert kupna / sprzedaży / wymiany / odstąpienia sprzętu i surowców piwowarskich jest bezpłatne (jeśli oferty nie noszą znamion handlu na większą skalę).



Ograniczenie dotyczące ofert sprzedaży:

- Zarejestrowani Użytkownicy mogą zamieścić jedną NIEKOMERCYJNĄ ofertę sprzedaży na miesiąc.

- PremiumUżytkownicy mogą zamieszczać NIEKOMERCYJNE oferty sprzedaży bez większych ograniczeń o ile nie jest to działalność konkurencyjna wobec Browar.Biz i/lub naszych Partnerów.



Mam nadzieję że tą drobną szykanę przyjmiecie ze zrozumieniem i w razie chęci częstszej sprzedaży wesprzecie Browar.biz finansowo zostając PremiumUżytkownikami co, poza nieograniczoną możliwością zamieszczania ofert sprzedaży, daje też dodatkowe udogodnienia w serwisie.



Z góry dziękuję



Aha, zastrzegam sobie prawo usunięcia ogłoszenia bez podania przyczyny, choć zawsze będę się starał uzasadnić swoją decyzję.
See more
See less

ZA DARMOCHĘ - sporo małych butelek +10 krachli - Wrocław.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • slavoy
    Senior
    • 10-2001
    • 5052

    ZA DARMOCHĘ - sporo małych butelek +10 krachli - Wrocław.

    Jak w temacie.
    W związku z przeprowadzką Czterej z Portierni pozbędą się ze starej siedziby sporej liczby buteleczek 0,33 (zwrotne belgijskie, niski kołnierz, fajny kształt). Dokładnej ilości nie znam - jest tego spory karton. Niestety jest haczyk - są mocno zasyfiałe, ale spokojnie do domycia. Naczelnik brał ich już trochę i wszystkie domył, ja również nie miałem z nimi problemów.
    Do tego do wzięcia również 10 butelek 0,5 z zamknięciem kabłąkowym.

    Towar do odbioru na Biskupinie max do soboty wieczór. Później idą pod śmietnik.
    Dick Laurent is dead.
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23782

    #2
    ja chętnie wezmę z 10 tych Belgów z myszką.
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • naczelnik
      Senior
      • 08-2003
      • 1884

      #3
      Sam bym chętnie wciągnął te maluchy, gdybym mógł.
      ZAlanie wodą na kilka dni załatwia problem, bo myszki pięknie się odmaczają.
      Zawsze można jeszcze sobie pomóc kilkunastoma gwoździami wrzuconymi do środka. Kilka kolistych ruchów butelką i po bólu - taki...myx
      Popieram domowe browary!

      Polakom gratulujemy naczelnika

      Zamykam browar.
      Nie mogę robić tak skandalicznie dobrego piwa.

      gratulacje wstrzymane:Pogratuluj bolcowi

      Comment

      • jerzy
        piwoholik
        • 10-2001
        • 4705

        #4
        Chętnie wezmę wszystko co małe (0,25 - 0,33 l), ale takie z kabłąkami też przygarnę.
        browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

        Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎