Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Opole, Nysy Łużyckiej 62, Tequila [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Maggyk
    Szara Adminiscjencja
    • 05-2004
    • 5615

    Opole, Nysy Łużyckiej 62, Tequila [zamknięte]

    Tej knajpki też nie opisaliśmy, a dawno temu spędzaliśmy tam dużo czasu ze względu na płytę z muzyką z filmu Pulp Fiction, której nasza ekipa słuchac mogła na okrągło, obsługa miała nas serdecznie dosyć

    Leją tutaj w chwili obecnej produkty KP, takze nie ma sie czym zachwycać: Lech, Tyskie (z tych dwóch to leją chyba Lecha, ale pewna nie jestem) oraz Pilsnera.

    Knajpę tą przypomniał mi artykulik zamieszczony na stronach Gazety Wyborczej, którego treść pozwalam sobie tutaj wkleić:

    "Bar Tequila przy ul. Batalionów Chłopskich* nie należy do największych w Opolu, ale z pewnością ma najwierniejszych gości. Ich ostatnim pomysłem jest zorganizowanie konkursu, w którym dobrani w drużyny bywalcy pubu rywalizują o pieniądze uzbierane z wpisowego.

    Po zapłaceniu symbolicznej złotówki zawodnicy odpowiadają na mniej lub bardziej poważne pytania. Wszystko po to, żeby na koniec kupić za wygraną piwo i wypić je w towarzystwie, które bywa tam od lat. Przytłaczającą większość gości stanowią studenci psychologii i ich wykładowcy, jednak, jak zapewnia prowadząca konkurs Iza Żbikowska, turniej jest otwarty dla wszystkich.

    - Można przyjść i przyłączyć się do jakiejkolwiek drużyny. Podobne konkursy odbywały się już przed dwoma laty i wszyscy świetnie się bawili - przekonuje. Kto ma odwagę zmierzyć się z psychologami, powinien pojawić się w Tequili w środę o godz. 20."

    * Batalionów Chłopskich to raczej nie jest
    Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
    Piwo domowe -
    Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

    Reklama w BROWARZE
    PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D
  • pjenknik
    • 08-2001
    • 3388

    #2
    Batalionów Chłopskich to jest dwupasmówka ta uliczka przy której stoi bar to dalej Nysy Łużyckiej.
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23782

      #3
      Pilsner obecnie za 4,50. Wściekłe psy za cztyry (napis nad toaletą od kilku lat chyba bez zmian).

      Lokaty pieniężne trzyma się tu natomiast w muszli klozetowej (tak, forsą brzdęka podczas spłukiwania ).
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • jacekwerner
        Senior
        • 05-2004
        • 2835

        #4
        Lokal dokonał żywota. Obecnie w tym miejscu mieści się Klubokawiarnia "Kontakt".
        Ochotnicza Straż Piwna
        BAZA = 7446

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎