Ogłoszenie

Collapse

Zasady zamieszczania ofert

Zamieszczanie prywatnych ofert kupna / sprzedaży / wymiany / odstąpienia sprzętu i surowców piwowarskich jest bezpłatne (jeśli oferty nie noszą znamion handlu na większą skalę).



Ograniczenie dotyczące ofert sprzedaży:

- Zarejestrowani Użytkownicy mogą zamieścić jedną NIEKOMERCYJNĄ ofertę sprzedaży na miesiąc.

- PremiumUżytkownicy mogą zamieszczać NIEKOMERCYJNE oferty sprzedaży bez większych ograniczeń o ile nie jest to działalność konkurencyjna wobec Browar.Biz i/lub naszych Partnerów.



Mam nadzieję że tą drobną szykanę przyjmiecie ze zrozumieniem i w razie chęci częstszej sprzedaży wesprzecie Browar.biz finansowo zostając PremiumUżytkownikami co, poza nieograniczoną możliwością zamieszczania ofert sprzedaży, daje też dodatkowe udogodnienia w serwisie.



Z góry dziękuję



Aha, zastrzegam sobie prawo usunięcia ogłoszenia bez podania przyczyny, choć zawsze będę się starał uzasadnić swoją decyzję.
See more
See less

kupię butelki (Warszawa)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • darko
    Senior
    • 06-2003
    • 2078

    kupię butelki (Warszawa)

    Kupię butelki 0,5l (najlepiej NRW ale inne też mogą być) i 0,33l (bączki albo Vichy). Tylko brązowe.
  • Browarzyciel
    www.browarzyciel.pl
    • 08-2005
    • 357

    #2
    Moge Ci odsprzedać trochę 0,5l. NRW nowiutkie z huty.
    BROWARZYCIEL
    Profesjonalnie o piwie na: http://www.browarzyciel.pl
    eventy dla firm

    Comment

    • ZIOMEK2
      Gość
      • 09-2004
      • 2523

      #3
      Ja mam " kanciaste " ( but. bezwrotna 0,5l, cieńkie szkło, w formie zbliżona do euro ) około szt. 10 mogę oddać za zupełną darmochę n.p. przy okazji giełdy w Tychach.

      Comment

      • sibarh
        PremiumUżytkownik
        • 01-2005
        • 10384

        #4
        Jak byś był w Białymstoku to ci oddam (gratis) około 100. Albo i wiecej. Nie mam gdzie tego trzymać. Pisz na PW.
        Last edited by sibarh; 01-02-2006, 11:34.
        2800 nowe piwa opisałem na forum
        Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
        Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎