Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Warszawa, Wólczyńska 4, Sklep Bunkier

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • perłyfan
    Senior
    • 02-2003
    • 1244

    Warszawa, Wólczyńska 4, Sklep Bunkier

    To ten mały sklepik w którym można nabyć Goolmana Gold. Oprócz tego oba Ciechany, Miodowe, łódzki Porter w puszce i kilka oklepanych zagranicznych. Pani za ladą bardzo miła...Ogólnie przyjemny malutki sklepik.
    Last edited by perłyfan; 20-10-2005, 17:35.
    JUŻ DAWNO NIE JESTEM FANEM PERŁY
  • Bekiesz
    Senior
    • 09-2005
    • 140

    #2
    Ciechan Mocne Niepasteryzowane-2.30 pln. za butelkę 0,5l,Ciechan Wyborny Niepastery-
    zowany-2,00 za butelkę 0.5l.Można też dostać Miodowe i Farskie w bączkach.Po za tym
    standart,ale faktycznie bardzo przyjemna obsługa.
    Jutro to dzisiaj,tylko jutro.

    Comment

    • sopista
      Senior
      • 01-2003
      • 1747

      #3
      Tylko uzupełnię. Goolman Gold w przezroczystej butelce. 0,33 l 2 zł.
      Last edited by sopista; 08-11-2005, 15:44.

      Comment

      • petrus33
        Gość
        • 01-2008
        • 888

        #4
        Warszawa, świetnie zaopatrzony sklep, Wólczyńska

        Na ulicy Wólczyńskiej, dosłownie 200m od skrzyżowania z ulicą Reymonta znajduje się sklep "Alkohole", taka niepozorna buda przy samej drodze, zaraz za sklepem jest blok z tablicą Andersena 2......dzisiaj tam wpadłem po raz pierwszy......i przeżyłem szok !!!.....ponad 50 gatunków piwa, od Ciechana, poprzez Lwowskie, Kujawskie, różne pszeniczne, aż po pełen wybór belgijskich z korkiem, belgijskich w glinianych karafkach, sporo piw irlandzkich, japońskich, cała Ukraina, Svyturys, Żywe, Kożlak z Ambera i wiele innych. Wszystkie piwa świeże, sprawdzałem daty ważności, właściciel dba o to, żeby piwa nie były przeterminowane. Poza alkoholami, bardzo dobry wybór wódek, tytoni do fajek i innych używek. Pierwsze wrażenie bardzo dobre !!! Pani, która była w sklepie ma sporą wiedzę na temat piw sprzedawanych, a to cieszy przynajmniej mnie.

        Kupiłem Kujawskie, Lwowskie Premium, Lwowskie Porter, Ciechan Mocne, Ciechan Wyborne Niepasteryzowne, Obolon Pszeniczne.......wszystkie pychota !!! Za dwa dni robię kurs powrotny, bo sporo jest tych piw !!!

        Co do cen to myślę, że są umiarkowane.......Ciechan, Lwowskie, Obolon wahało się między 3 a 4 zł, piwa irlandzkie od 4.50 do 6zł, duże belgijskie z korkiem od 21 do 23 zł

        Nie znam dokładnego adresu, na wizytówce jest jedynie napisane....Roman Michalik tel: 602 241 051

        Ale to miejsce polecam, tyle czasu mieszkam na Bielanach, i nawet nie wiedziałem, że taki fajny sklep mam pod nosem !!! Człowiek się jednak uczy całe życie !!

        pozd

        Comment

        • sopista
          Senior
          • 01-2003
          • 1747

          #5
          Temat nie jest nowy, istnieje już tutaj: http://www.browar.biz/forum/showthre...hlight=bunkier
          PS. Nie jestem taki mądry bo umiem korzystać z wyszukiwarki, ale mam ten sklep niemal pod nosem i często z niego korzystam. Oczywiście potwierdzam zarówno asortyment jak i wiedzę obsługi. Kiedyś dłuższy czas dyskutowaliśmy sobie nt pszenicy (przy okazji pierwszej warki z Ciechanowa).

          Comment

          • petrus33
            Gość
            • 01-2008
            • 888

            #6
            sopista
            A skąd ja mam wiedzieć, że to jest ten sam sklep ???? Tak jak napisałem, na wizytówce jest napisane tylko Roman Michalik 602 241 051
            pozd

            Comment

            • żąleną
              Sojowe Oddziały Bojowe
              • 01-2002
              • 13239

              #7
              Np. stąd:

              1) sprawdzić Wólczyńską w "Piwo gdzie" - wyskakuje tylko Wólczyńska 4
              2) sprawdzić w www.trafdo.pl, czy Wólczyńska 4 nie jest przypadkiem w tym samym miejscu, co odkryty sklep.
              3) uświadomić sobie z radością, że jest i nie trzeba zakładać nowego tematu
              4) dopisać niewymieniony asortyment

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎