Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Łódź, Rzgowska 175/177, Alkohole 24h [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • wegiel
    Junior
    • 09-2005
    • 1

    Łódź, Rzgowska 175/177, Alkohole 24h [zamknięte]

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Twilight_Alehouse
    Coś Łódź jest strasznie zaniedbana w tym dziale... Przedstawię więc sklepik, który odkryłem dzisiaj.
    Mieści się on na Kopernika prawie naprzeciwko słynnej lecznicy dla zwierząt "Pod Koniem". Jest to typowy monopol z typową klientelą, ale ma ciekawy asortyment.
    Poza dużymi ilościami masówki, jest przegląd Van Pura (chyba cały asortyment) i Jabłonowa. Poza tym widziałem jakieś Kipery, Staropolskie i Złotego Kura z Łomży w cenie promocyjnej (1,39 za butelkę). najbardziej ucieszyłem się jednak z dużych ilości obydwu lwóweckich. O ile Dobre Mocne widywałem już kilkakrotnie w Łodzi, to na Książęce natknąłem się po raz pierwszy (nie licząc słynnego pubu Peron 6, ale tam drogie). Nie omieszkałem zakupić trzech buteleczek :-)
    ŁÓDŹ-CHOJNY... vis a vis cmentarza na ul. Rzgowskiej, koło niewykończonej myjni - rudery stoi sobie budka ALKOHOLE 24h można tam dostać (kupić ) Lwówek Śląski, Staropolskie, Ciechanów, Zabrze, Suwałki, Amber...etc. Są tam głównie mocne i tanie piwska oraz miejscowi smakosze popijający je w okolicznych krzakach. Ogólnie ok! - bardzo miła pani, no i mam z domciu blisko...
    Jest jeszcze jeden sklepik z Lwówkiem Śląskim k/wypożyczalni video LIBU przy krańcówce tramwajowej Kurczaki...
    Pozdrowionka
  • Maggyk
    Szara Adminiscjencja
    • 05-2004
    • 5615

    #2
    Wątek został wydzielony zgodnie z zasadmi obowiązującymi w tym dziale. Proszę na przyszłość o stosowanie się do zasady jeden sklep = jeden temat.
    Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
    Piwo domowe -
    Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

    Reklama w BROWARZE
    PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

    Comment

    • efdisk
      Member
      • 07-2005
      • 55

      #3
      Łódź, Rzgowska 175/177, Kiosk Handlowy - alkohole 24h

      Za namową kolegi z pracy odwiedziłem tą "budkę" z piwem.
      W asortymencie piwa m.in.z browarów (te zapamiętane): łódzki, Jabłonowo, Łomża, Krajan, Boss, Lwówek, Staropolski, Jurand, Amber, Ciechanów. Ceny bardzo przystępne np. Książęce 1,75, Amberowski Koźlak 3,00, Belfast 1,80. Duży wybór porterów (łodzki, staropolski, krajan, boss, ciechanów). Sklep (kiosk) czynny 24 godziny na dobe
      Vulgare amici nomen, sed rara est fides

      Comment

      • Sokół83
        szynkarz
        • 12-2004
        • 1598

        #4
        przesympatyczna budka z piwem i alkoholem - w środku ledwie się mieszczą 3 osoby a wybór (zresztą nie tylko piw) bardzo duży:

        - Amber: Żywe, Koźlak, Grand
        - Ciechan: chyba wszystko
        - Perła: Chmielowa i Mocna, Goolmany, Zwierzyniec 0,5l
        - Koreb: wszystko
        - Janów: Pełny i Mocny
        - Krajan: Porter, linia Irlandzkie, Nakielskie oraz Kujawskie Mocne
        - Fortuna: wszystko
        - Boss: Lubuskie, Porter, Koźlak
        - Kormoran: Irish, Warmiak, Świeże, Premium
        - Konstancin: wszystko
        - Łódzkie: Mocne, Porter
        - Łomża Export
        - Bosman: Full i Specjal
        - Namysłów
        - Kiper: Cornelius + rożne jasne w tym ex Północny

        - Bernardy
        - Cerna Hora
        - Krusovice
        - Kozel (pełna linia)
        - Smadny Mnich
        Z INNEJ BECZKI

        www.fotopolska.eu

        Comment

        • owerr
          Junior
          • 11-2011
          • 10

          #5
          Super sklepik prowadzony przez małżeństwo, więcej miałem styczności z Panem który jest przesympatyczny. Mimo że nie pija piwa wie o nim wszystko i wie jak dogodzić podniebieniu klientom. Dzisiaj dostałem tam Namysłów Pils - także warto tam zajrzeć i się zaopatrzyć w jakieś fajne smaczki na weekend Piwa tam jest mul tłum i co jakiś czas dochodzą nowe marki. Sporo wybór czeskich, są też rosyjskie piwka, pare niemieckich i głównie polskie. Warto tam zajrzeć, bo stosunek piwo do ceny jest w sam raz - nie za dużo nie za mało. Oprócz piwek są też mocniejsze alkohole - wódka, wino, szampan, a nawet chipsy i napoje. Bardzo polecam ten sklep

          Comment

          • KajusAnt
            Senior
            • 02-2013
            • 347

            #6
            Odwiedziłem dzisiaj to miejsce. Po piwie zostało już tylko wspomnienie. Miałem okazję rozmawiać z właścicielem. Powiedział, że miał już dość tak dzień w dzień i noc w noc i zdecydował kilkanaście dni temu, iż zamyka interes. Ma do sprzedania kolekcję otwieraczy, mówił, że na tablicy wystawił.

            Comment

            • owerr
              Junior
              • 11-2011
              • 10

              #7
              Rozmawiałem z włascicielem już ponad rok temu i juz wtedy planował albo zamknąć interes albo przebranżowić się. Szkoda, bo facet jest konkretny i fajnie można było z nim pogadać. Ale nie dziwie się mu bo podobno dzień w dzień miał niemiłe sytuacje z ludźmi którzy potrafili mu grozić...

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎