Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

A. Le Coq, Tommu Hiid

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sibarh
    PremiumUżytkownik
    • 01-2005
    • 10384

    A. Le Coq, Tommu Hiid

    Butelka 0,5 litra, alkohol 4,7 %, eks. brak, import prywatny, piwo z miasta Tartu, cena 7,5 korony estońskiej (ekk)
    Kolor - herbaciany, coca cola,klarowny
    Piana - drobnobąblowa, średnio wysoka, trwała, opadła po 10 minutach, został kożuszek
    Zapach - lekko karmelowy, wyraźny
    Nasycenie - w normie
    Smak - delikatnie karmelowy (minimalnie), nie słodkie z minimalną goryczką, minimalny kwasek
    Wszystko w nim minimalne.Godne uwagi jest tylko piana i zapach.Można spróbować ale bez zachwytów. 3.
    2800 nowe piwa opisałem na forum
    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria
  • sibarh
    PremiumUżytkownik
    • 01-2005
    • 10384

    #2
    Fotka:
    Attached Files
    2800 nowe piwa opisałem na forum
    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

    Comment

    • Twilight_Alehouse
      Chmielowisko.pl
      • 06-2004
      • 6310

      #3
      Drugie testowane w zeszły piątek piwo od Sibarha - wielkie dzięki!
      Zdecydowałem się na nie, bo kończył się termin przydatnosci do spożycia.
      Kolor to ciemny brąz z leciutką czerwienią.
      W zapachu czuć lekko ciemne słody i chmiel.
      Zgodzę się, że w smaku piwo faktycznie jest lekkie. Czuć słody karmelowe, leciutką chmielowosć i wytrawnosć, poza tym miłą słodowość. Tyle że mi nie przeszkadzało że wszystkiego jest jakby mało. Ot, piło się dobrze jako lekkiego ciemniaczka.
      Stawiam 4-, mojej lubej smakowało chyba nawet bardziej niż mi.

      Comment

      • Lubiepiwo90
        Senior
        • 11-2010
        • 113

        #4
        Piwo ciemne z niezłą pianą, przyjemnym zapachem. Co do smaku, to do wypicia i do zapomnienia. Owszem nic nie przeszkadza ale i nic nie zachwyca.
        "nie traćcie ani sekundy, zmarnowany jest czas, którego nie spędzacie w gospodzie", Ladislav Klima "Tragikomedia ludzka"

        Comment

        • dryx
          † 1966-2017 Piwosz w Raju
          • 04-2002
          • 1735

          #5
          Alkohol bez zmian, nowy design - wytłaczana butelka, etykieta, kapsel bez nadruku. Lor typowy dla półciemnych piw, taka coca-cola, wpadająca w kasztan. Pian drobna, gęsta, tworzy zwarty kożuszek, powoli opada, pozostawiając gęste i wyraźne ślady na szkle. W zapachu słód. Słodowy smak, ,trochę palonych akcentów, brak goryczki. Wysycenia bardzo słabe, właściwie go brak. Płaskie, wodniste. Ot poprawne piwo , ale bez żadnych rewelacji.
          Attached Files

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎